Медичні маски

Вид
Вид

Починаючи з середньовіччя, в медичній практиці з'явилися перші захисні маски. Передумовою для цього стала чума, що була поширена в Європі. Однак наукове обгрунтування ефективності захисних пов'язок для особи, в боротьбі з інфекціями, що передаються повітряно-крапельним шляхом, з'явилося тільки спочатку 20-го століття. Результатом цього стало створення спеціальної пов'язки з бавовняного волокна. Прогрес видозмінював винахід, але купити в аптеці медичні маски для обличчя подібного зразка можна і зараз. Застосовуються подібні вироби в лікувальних установах, на вулиці і на виробничих об'єктах для попередження інфекційного зараження, попадання в дихальні шляхи пилу, тополиного пуху, пилку і інших зважених в повітрі частинок.

На що звернути увагу, перш ніж купити маску медичну в аптеці?

Щоб, не переплачуючи, забезпечити повноцінний захист і комфорт під час використання, необхідно знати особливості сучасних захисних виробів.

На сьогоднішній день можна купити медичні маски, що відрізняються за кількома параметрами:

  • Вік користувача. Зустрічаються дитячі та дорослі різновиди.
  • Матеріал. Існують вироби з марлі, ватно-марлевих шарів і з нетканої матерії. Останній матеріал виділяється доступністю, і застосовується для виготовлення сучасної одноразової продукції.
  • Елементи фіксації. Зав'язки або практичні гумові фіксатори. Також використовуються металеві пластинки, що поліпшують прилягання до перенісся.
  • Призначення. Крім повсякденних варіантів або процедурних, виробляються вузькоспрямовані моделі. Хірургічні маски містять додатковий гідрофобний шар і використовуються під час операцій. Також подібні вироби можуть комплектуватися прозорим екраном, що захищає очі.
  • Стерильність. Спеціальна стерилізація обгрунтована при використанні пов'язки в приміщеннях зі стерильним повітрям.

На те, скільки коштує медична маска в аптеці може впливати і її дизайн. Зустрічаються різнокольорові і спеціальні вироби з малюнком, призначені для стоматологів, педіатрів і просто веселих людей. Веселий принт допомагає лікарям відвернути і розвеселити маленьких пацієнтів.

Як використовувати медичні маски для обличчя, купити які можна на сьогоднішній день?

Ефективність захисту визначається не тільки якістю виробу, але і дотриманням правил його носіння. Багаторазові марлеві пов'язки повинні регулярно проходити повноцінну очистку (прання і термічна обробка), при можливості стерилізація. Цей факт разом із вартістю сприяє поширенню одноразової продукції. Також не слід пам'ятати про час використання. В середньому допускається носіння протягом 2-6 годин. Тривалість визначається ступенем забрудненості повітря і якістю матеріалу, що фільтрує.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення