Іграшки для ванної

Вид
Вид

Плавання - один з найбільш ранніх варіантів фізичної активності, до якого дитину можна привчити завдяки щоденному купанню. Крім того, миття - суттєвий елемент гігієни новонароджених. Але з часом малюк може вередувати і відмовлятися від корисної процедури. Тоді на допомогу приходять особливі іграшки для ванни, які зроблять цей процес захоплюючим. Вони підходять і для дитячого басейну. Таким чином завдяки таких розваг дочка або синочок позбудеться від боязні води і навчиться плавання, що грає важливу роль майбутньому.

Якими повинні бути вироби для плавання

Найголовніша вимога - це їх безпека і привабливість. Тому при придбанні не забувайте про такі чинники:

  • здатність встояти на водній поверхні. Часто діти не хочуть купатися через побоювання потонути, але усміхнені пташки і звірята, які легко плавають, дозволять незабаром забути про фобії;
  • безпечний склад. Найпопулярніші матеріали - пластик і гума, яким надають насичений, іноді кислотний, окрас, вводячи синтетичні пігменти. Прослідкуйте, щоб вони не виділяли небезпечні речовини при контакті з вологою і дії високих температур - вони можуть викликати важкі алергічні реакції та інші негативні наслідки для організму;
  • приємні на дотик. Дуже важливо, щоб вашому чаду подобалися його нові друзі - тоді і плескатися він буде із задоволенням. Обов'язково перевірте штучку на відсутність гострих кутів, які можуть поранити в разі, якщо вони вислизнули з рук.

Якими бувають аксесуари для плавання

Їх виробляють, використовуючи найрізноманітніші забарвлення і оформлення. В залежності від уподобань і віку ви можете підібрати один з таких типів:

  • качечки. Це найпоширеніший атрибут. Раз вже ці птахи, стихія яких - повітря, можуть розсікати по хвилях, то людина - тим паче;
  • в формі звіряток. Улюблені тварини допоможуть розважатися, розігрувати сценки, розвивають фантазію і створюють лише позитивні асоціації;
  • рибки з сачком. Такі набори перетворять санітарний момент в захоплюючу гру, сприяють розвитку концентрації уваги і координації рухів;
  • у вигляді книжки. Малюк відвернеться, зацікавившись яскравими малюнками. До того ж, ці книжечки розширюють знання про навколишній світ.

Як користуватися предметами для плавання

Щоб вони приносили максимум користі, треба знати правила, які цьому допоможуть. Основні з них такі:

  1. Якщо з яких-небудь причин обмивання лякає крихітку, можна привчати його спочатку до сухої ванни, в якій він може пограти. Потім можна потроху наповнювати її - у звичному середовищі страх пропаде.
  2. Після кожного використання усі речі варто ретельно висушити, щоб уникнути скупчення слизу і бактерій. Раз в тиждень їх необхідно з метою дезінфекції обробляти содовим розчином або перекисом водню.
  3. Зберігати їх краще всього в спеціальних сітках-органайзерах. Їх можна закріпити, скориставшись присосками, у ванній або в будь-якому іншому відповідному місці, щоб краплі могли вільно стікати.

Як придбати помічників для плавання в Аптеці Доброго Дня

Щоб замовити товари або ліки з доставкою, досить ввести їх назву в пошуковому рядку або вибрати зі списку, запропонованому у відповідній категорії. Після цього треба вказати різні параметри - наприклад, кількість і колір. Наша онлайн-аптека завжди пропонує продукцію кращих виробників, таких як Canpol Babies, Baby Team і Simba Toys, недорого, але, якщо ви шукаєте найдоступніші ціни - перевіряйте розділ з нашими акційними пропозиціями. Отримати покупку можна в будь-якому місті України - Києві, Хмельницькому, Сумах, Миколаєві.