Галеника

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Що таке галенові препарати?

Галенові препарати - це лікарські засоби, виготовлені з рослинних витяжок шляхом екстракції. Гален препарат сам по собі є простим природним ліками, який прекрасно засвоюється організмом і має позитивний ефект при адекватній і раціональної терапії. Яскраві приклади галеновихпрепаратів це відвари, настої, фітозбори.

Де можна використовувати ці ліки?

Галеника була відома людству з давніх-давен. Цілющі властивості рослин запропонував використовувати Клавдій Гален, давньоримський медик, і з тих пір подібне лікування завоювало стійку позицію в багатьох галузях медицини. Всі хто не бажає приймати «синтетичні» препарати можуть використовувати галенових і новогаленові препарати. Лікування «ліками природи» саме по собі м'яке і ефективне, а результат перевірений століттями не змусить себе чекати.

При яких захворюваннях можна використовувати галенові препарати?

Екстракційні препарати використовують для лікування і профілактики багатьох захворювань. Вони володіють відмінним антисептичну дію, протизапальний ефект але, як і будь-який лікарський засіб рекомендується використовувати їх після погодження з лікарем.

Яка різниця між такими препаратами?

Екстракційні лікарські препарати отримують з рослинної сировини до складу, якого входить багато компонентів і баластних речовин. Новогаленові лікарські препарати виробляються на спиртовій основі і мають максимальну ступінь очищення при екстракції від супутніх речовин.

Існують, будь-які особливості використання галенових і новогаленових препаратів?

           Варто пам'ятати, що галенові препарати отримують з рослинних матеріалів і пацієнти схильні до алергічних реакцій повинні перед початком курсу лікування проконсультуватися з лікарем, провести алергопроби. При появі будь-яких побічних ефектів варто припинити лікування і звернутися за медичною допомогою.

Де можна купити Галенику?

           Ці ліки можна знайти в будь-якій аптеці, але наша аптека вас приємно здивує асортиментом препаратів, цінами на них і наявністю знижок. Замовивши ліки через інтернет, ви ще заощадите свій час, і раніше почнете терапію. Пам'ятайте, що запорука одужання це правильно поставлений діагноз, правильно підібраний лікарський препарат і своєчасно розпочате лікування.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення