Футляри для аптечки

Вид
 • add.ua-ФАРММЕДАЛЬЯНС ТОВ (Україна)-Футляр для аптечки (тканинний) малий-20

  Футляр для аптечки (тканинний) малий

  ФАРММЕДАЛЬЯНС ТОВ (Украина)
  Відсутній на складі
 • add.ua-ФАРММЕДАЛЬЯНС ТОВ (Україна)-Футляр для аптечки (пластик)-20

  Футляр для аптечки (пластик)

  ФАРММЕДАЛЬЯНС ТОВ (Украина)
  Відсутній на складі
Вид

Для чого потрібен футляр для аптечки? 

Зберігання медичних виробів вимагає певних умов, стосується це і захисту від механічних впливів. Також зручно, якщо вдома, на роботі, або в дорозі медикаменти зібрані в одному місці. Для цих цілей рекомендують купити контейнер для аптечки. Виготовлений з міцних матеріалів, він надійно захистить об'єкти, що помістили в нього, від розривів упаковки.  Це запобіжить порушення стерильності і приходу в непридатність вмісту. Тому вибираючи захисний чохол для домашнього лікарського арсеналу, або змінюючи упаковку у стандартного набору, варто уважно оцінити пропонований асортимент.

Щоб купити футляр для аптечки з відповідними характеристиками, необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

 • Розмір виробу. Контейнер повинен максимально відповідати обсягу медичних засобів.  Громіздкому об'єкту важче знайти місце в приміщення і його незручно переносити.  Також габаритний футляр для аптечки відрізняє велика ціна. 
 • Матеріал виготовлення. Контейнер під аптечку буває м'яким або жорстким. Також виріб може мати додаткову гідроізоляцію, що захищає вміст від дії вологи. 
 • Колір. Футляр для аптечки першої допомоги краще вибирати яскравого забарвлення. Це зробить його помітніше. Однак, з естетичних і практичних міркувань, виробники пропонують і інші колірні варіації. Наприклад, чорний контейнер для зберігання аптечки в машині, буде менш марким. 
 • Ручки для транспортування. Вибираючи ємність для дорожньої аптечки необхідно передбачити наявність ременя для перенесення через плече. Його наявність спростить транспортування.

Також аптечка футляр, медична сумка або валіза, можуть мати різну кількість відсіків. Вони спрощують зберігання і пошук необхідних засобів.