Інгалятори при бронхіальній астмі

Вид
Вид

Інгалятори при астмі

При нападах астми виникає надзвичайно небезпечний стан, при якому хворий відчуває задуху. Реагувати на нього потрібно негайно, так як без ліків можливий летальний результат. Найбільш ефективними засобами для екстремальної допомоги є інгалятори при астмі. На сьогоднішній день вони дають можливість успішно боротися з нападами цього стану і контролювати функціональність легких.

Головна перевага препаратів даної категорії полягає в максимально швидкій доставці в дихальну систему. На сьогоднішній день існує величезна кількість інгаляторів, що володіють різним фармакологічним принципом дії, ефективністю і виразністю побічних ефектів.

Види пристроїв для інгаляції

Залежно від способу подачі ліків, вони класифікуються на:

Спейсери. Це інгалятори від астми, які виготавлюються із застосуванням спеціальних пластикових або металевих клапанів, які подають ліки тільки при вдиху - при видиху ж вони закриваються, що забезпечує економну витрату препарату. Спейсери незамінні при лікуванні маленьких дітей, так як гарантують проникнення діючої речовини в легені безпосередньо під час нападу. Єдиний недолік - великі розміри, за рахунок чого пристрій незручно носити з собою.
Небулайзер. Це інгалятори, представлені у вигляді пристроїв, які розпилюють препарат в мікроскопічних дозах, за рахунок чого він глибоко проникає навіть в найвіддаленіші ділянки бронхів. Така дія істотно збільшує ефективність терапії, що особливо актуально для пацієнтів з тяжкою формою. Небулайзери мають компресорний або ультразвуковий принцип роботи. Також є досить об'ємними.
Інгалятори з дозаторами. Представлені у вигляді балончиків, в яких рідкі ліки знаходиться під тиском. Відрізняються високою надійністю і низькою вартістю, але серед недоліків варто виділити потрапляння діючої речовини тільки при вдиху, тому пацієнту потрібно пристосуватися до застосування. Дітям його краще не використовувати. Крім того, частина ліків осідає в ротовій порожнині і потрапляє в шлунково-кишковий тракт, викликаючи неприємні відчуття.
Адаптери - це спеціальні пристосування, які доповнюють інгалятори від астми. Їх перевага полягає у відсутності необхідності регулювання лікарських засобів за рахунок вдиху і видиху. Недоліки - великі габарити.
Автоінгалятори. Вважаються найбільш зручними пристосуваннями, що володіють автоматизованою подачею лікарських засобів.
 Вибір пристрою необхідно здійснювати, виходячи з доцільності застосування, віку пацієнта і безлічі інших чинників.

Види лікарських препаратів

Лікарські засоби ,які використовуються при бронхіальній астмі поділяються на протинабрякові і протизапальні (призначені для полегшення дихання) і бронхолитические (розширюють просвіт в бронхах).

Відмінно себе зарекомендували гормональні інгалятори від астми, максимально швидко і ефективно знімають астматичну симптоматику як у дітей, так і у дорослих пацієнтів. У таких системах використовуються глюкокртікостероіди з розширеним спектром дії, які діють на систему дихання без попадання в кровотік і порушення обмінних процесів в організмі. За рахунок цього забезпечується мінімальний побічний ефект.

 Як і будь-які лікарські засоби, призначати інгалятори повинен виключно лікар, а купувати їх потрібно тільки в сертифікованих аптеках.

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення