Сонцезахисні засоби

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сонцезахисні засоби – неодмінний компонент догляду у пляжний сезон для людей з будь-яким типом шкіри. Є два види УФ-випромінювання. β-випромінювання провокує термальні пошкодження (опіки) у світлошкірих людей, а ось для смаглявої шкіри при засмагі в розумних межах небезпеки майже не становить. А ось α-випромінювання, хоч і не залишає видимих ​​слідів, відразу проникає всередину і впливає на глибинні шари дерми (з будь-яким рівнем вироблення мелатоніну), може викликати алергію і навіть спричиняти онкологію.

Тому, якщо ви збираєтеся якийсь час бути на сонці, застосовуйте сонцезахисні засоби для тіла, вибравши оптимальний показник SPF.

Сонцезахисна косметика для різних типів шкіри

Необхідний рівень SPF залежить від фототипу: для африканського типу (всупереч стереотипам темношкірим людям також необхідна така косметика) вистачить 3-5 SPF, середній європейський та середземноморський (південноєвропейський) тип потребують захисту не нижче 15 SPF, світлий європейський – 20-. А людям зі шкірою молочного відтінку потрібні сонцезахисні засоби для тіла SPF 50+, купити які найчастіше можна тільки в аптеці. 

Якими бувають засоби захисту від сонця?

Базовими продуктами косметики, що оберігає від УФ-випромінювання, є:

  • Креми. Найпоширеніший варіант. З плюсів: непогано поглинаються, не сушать шкіру, не відразу змиваються водою. Мінуси – залишають білі сліди та жирний блиск. 
  • Гелі. Не жирнять шкіру, прозорі, не брудняться. 
  • Олії. Добре живлять, позбавляють сухості. 
  • Молочко. Його перевага - легкість суміші при високій стійкості.

І ще один сонцезахисний засіб, купити який буде незайвим – бальзам після засмаги. Він не запобігає опікам від УФ-променів, проте сприяє загоєнню та відновленню.

Сонцезахисна косметика: купити за найкращою ціною

Якщо вам потрібна професійна, схвалена дерматологами сонцезахисна косметика, або засоби для гігієни та догляду , інтернет-магазин add.ua — до ваших послуг. Тут ви знайдете продукцію від відомих брендів аптечної косметики преміум-класу, таких як La Poche Posay, Vichy, Uriage. При цьому на сонцезахисні засоби ціни будуть цілком демократичними, а доставка швидкою та зручною. Крім того, якщо місто, де необхідно купити сонцезахисні засоби — Київ, можна замовити доставку кур'єром, в інші міста — Укрпоштою, Новою поштою, Justin.

Забезпечте собі гарну, рівну засмагу без опіків - беріть у пляжну сумку сонцезахисний засіб. Інтернет-магазин add.ua — доставимо дерматокосметику до Києва та інших міст України.

  • Ще 60 товарів