Противірусні препарати, імуномодулятори

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Препарати для лікування і профілактики вірусних захворювань

Людина з народження і в процесі своєї життєдіяльності контактує з безліччю факторів навколишнього середовища, серед яких є дрібні невидимі для ока мікроорганізми - віруси.

Що таке вірус?

Вірус це мікроскопічна форма життя у величезній кількості поширена в природі, що не активна поза живої клітини. При попаданні в організм вірус вбудовується в клітку для розмноження і розвитку, що призводить до розвитку вірусних захворювань.

Які захворювання можуть викликати віруси?

Існує величезна кількість вирусів, які можуть стати причиною різних хвороб: від застуди і кору, до герпесу і імунодефіциту. Шляхи передачі вірусних інфекцій різноманітні: повітряно - крапельний, контактно - побутовий, статевий, через кров, від матері до дитини.

Як уберегтися від вірусних захворювань?

Імуномодулятори будуть цінним вибором для профілактики вірусних інфекцій і зміцнення імунітету. Хотілося б окремо закцентувати увагу на тому, що імуномодулятори готують нашу імунну систему до зустрічі з вірусом, тим самим допомагаючи їй боротися з інфекцією в подальшому. Якщо хвороба вже в розпалі, то доцільно приймати противірусні препарати.

Що робити якщо я захворів вірусною інфекцією?

Якщо ви захворіли вірусним захворюванням, в першу чергу зверніться до лікаря, він за допомогою огляду і лабораторних методів діагностики зможе поставити точний діагноз, призначити противірусні ліки, які допоможуть вам вилікується.

Які недорогі противірусні препарати можна застосовувати при вірусної інфекції?

Ціна на противірусні препарати коливається в залежності від виробника і діючої речовини. Але важливо пам'ятати що то, недорогий противірусний засіб, який вам можуть порадити може виявитися неефективним при лікуванні вашого захворювання. Противірусні засоби мають вибірковість дії, а саме певна група препаратів безпосередньо спрямована на лікування конкретного збудника. Саме тому варто чітко дотримуватися рекомендацій вашого лікуючого лікаря.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення