Препарати для лікування анемії

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати для лікування анемії

 Анемія - це зниження гемоглобіну (а іноді і кількості еритроцитів) в організмі до патологічно низького рівня. Причини її появи можуть сильно відрізнятися, адже вона може бути наслідком ряду захворювань, недостатнього харчування, ненадходження необхідних речовин з їжею. Тому і лікування анемії має два вектори - лікування основного захворювання (або заповнення нестачі необхідних речовин) і відновлення гемоглобіну за допомогою ліків і дієти.

Препарати для лікування анемії вибираються в залежності від її типу - це препарати заліза або вітамінів. Лікування ж железорефрактерной і гипопластической анемій включає в себе цілий комплекс заходів.

 Препарати при залізодефіцитної анемії

Для лікування залізодефіцитної анемії потрібно залізо - дво- і тривалентне (хеферол, Ферронал, мальтофер і ін.) Або залізо з вітамінами - В12, фолієвою кислотою, аскорбіновою кислотою, вітамінними комплексами (Гемоферон, Фенотек, тотема і інші). Іноді разом з ними потрібен і еритропоетин, який стимулює утворення еритроцитів (Еритреї, ерітроетін і ін.). Залежно від причин і особливостей захворювання кращі препарати від анемії може підібрати тільки лікар - самолікування в цьому випадку неприпустимо, так як ліки на основі заліза часто можуть давати помітні побічні ефекти.

Ліки від анемії, пов'язаної з нестачею вітамінів

У разі виникнення анемій, пов'язаних з нестачею вітамінів, необхідних для кровотворення, призначаються їх препарати - окремо (Цианкобаламин-Дарниця, Фолієва кислота) або в комплексі (медівітан, триовит кардіо).

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення