Препарати від запаморочення

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати від запаморочення

Добре коли голова паморочиться від щастя та кохання, тоді приводу для хвилювання немає. Однак якщо вона йде обертом від порушення функції якогось органу в організмі людини, то варто задуматися про похід до лікаря. Часто запаморочення не несе серйозних наслідків, але буває і навпаки. Причини запаморочення можуть бути різні, основні ми назвемо: проблеми в роботі серцево-судинної системи, сильні і різкі потрясіння, пошкодження м'яких і твердих тканин голови. У будь-якому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем, він з'ясує причину даного стану і призначить ліки від запаморочення.

Причини і препарати від запаморочення.

Якщо запаморочення виникло в зв'язку з проблемами в роботі серцево-судинної системи, або порушеннями мозкового кровообігу то в такому випадку призначають Танакан, Бетасерк, Реланіум, Верошпирон, Седуксен, Діазепам. Дані препарати доступні в будь-яких аптеках. У тому випадку, якщо запаморочення викликано отруєнням або розладами шлунково-кишкового тракту, то застосовують: Фестал, Мезим, Панкреатин, -шпа Але. Якщо голова паморочиться через проблеми опорно-рухового апарату, то найчастіше лікар призначить Диклофенак, Ібупрофен, Ібупром, Прометазин, Тагіста.

Ще є таке поняття як справжнє запаморочення, його ще називають «вертиго». При такому стані, все довкола і люди будуть крутитися, це можна порівняти з каруселлю. Від такого стану можна впоратися за допомогою ліків від запаморочення Бетасерк. Такий стан говорить про збій вестибулярного апарату. Небезпечно, коли запаморочення супроводжується зі слабкістю одночасно, це може свідчити про онкологічні або інфекційних захворюваннях.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення