Стенти урологічні

Вид
Вид

Для чого рекомендують купити стент урологічний?

За своєю суттю це медичне пристосування являє собою трубку, яку встановлюють для безперешкодного відтоку сечі з нирок.

Серед показань до використання можна виділити сечокам'яну хворобу, доброякісні та злоякісні новоутворення, що здавлюють або проростають через ділянки сечовивідної системи і пієлонефрит. Варто відзначити і можливість стентування при вагітності, якщо альтернативні варіанти неприйнятні.

У кожному конкретному випадку доцільність і тривалість перебування стента визначається лікарем. Також лікар, грунтуючись на даних обстеження і свідченнях, рекомендує необхідний розмір і особливості виробу.

Види і вартість урологічних стентів

Характеристики, якими володіє урологічний стент, і ціна на нього залежить переважно від матеріалу виготовлення і марки виробника. Також матеріали, використані у виробництві і особливості конструкції, впливають на показання до застосування і максимальний період перебування виробу в організмі.

В аптеках України можна зустріти стенти, з наступними особливостями:

  • двопетльовий, закінчується з двох сторін фіксуючими вигинами;
  • подовжений, з вигином одного боку. Їх використовують при вагітності для забезпечення запасу довжини, необхідної в процесі росту матки;
  • з відкритим або закритим кінцем, що має значення при їх установці;
  • антирефлюксний, в конструкції є клапан, що запобігає закиду вмісту сечового міхура в нирку;
  • з покриттям, що дозволяє збільшити час перебування в організмі.

На вартість також впливає, де можна стент урологічний купити. Максимально швидко порівняти ціни, і вибрати відповідний виріб дозволяють інтернет аптеки. При відсутності товару з рекомендованими параметрами ви можете звернутися за допомогою до консультанта нашої аптеки.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення