Стенти урологічні

Оновлено: 04.05.2022
Провірено
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Для чого рекомендують купити стент урологічний?

За своєю суттю це медичне пристосування являє собою трубку, яку встановлюють для безперешкодного відтоку сечі з нирок.

Серед показань до використання можна виділити сечокам'яну хворобу, доброякісні та злоякісні новоутворення, що здавлюють або проростають через ділянки сечовивідної системи і пієлонефрит. Варто відзначити і можливість стентування при вагітності, якщо альтернативні варіанти неприйнятні.

У кожному конкретному випадку доцільність і тривалість перебування стента визначається лікарем. Також лікар, грунтуючись на даних обстеження і свідченнях, рекомендує необхідний розмір і особливості виробу.

Види і вартість урологічних стентів

Характеристики, якими володіє урологічний стент, і ціна на нього залежить переважно від матеріалу виготовлення і марки виробника. Також матеріали, використані у виробництві і особливості конструкції, впливають на показання до застосування і максимальний період перебування виробу в організмі.

В аптеках України можна зустріти стенти, з наступними особливостями:

  • двопетльовий, закінчується з двох сторін фіксуючими вигинами;
  • подовжений, з вигином одного боку. Їх використовують при вагітності для забезпечення запасу довжини, необхідної в процесі росту матки;
  • з відкритим або закритим кінцем, що має значення при їх установці;
  • антирефлюксний, в конструкції є клапан, що запобігає закиду вмісту сечового міхура в нирку;
  • з покриттям, що дозволяє збільшити час перебування в організмі.

На вартість також впливає, де можна стент урологічний купити. Максимально швидко порівняти ціни, і вибрати відповідний виріб дозволяють інтернет аптеки. При відсутності товару з рекомендованими параметрами ви можете звернутися за допомогою до консультанта нашої аптеки.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.