Тональні засоби

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Тональні засоби

Правильний вибір тонального засобу перетворить Ваше обличчя: воно стане більш здоровим, а макіяж - рівномірним і продуманим. Крім того, косметичні продукти даної категорії зволожать шкіру і забезпечать належний рівень захисту від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Завдяки коректному підбору тонального засобу для обличчя, на ньому не буде видно дрібні зморшки і інші естетичні недоліки.

Щоб знайти потрібний засіб, потрібно враховувати відразу кілька факторів - колір, відповідний відтінку шкіри, і доглядаючі характеристики самого продукту. Так, для жирної і схильної до блиску шкіри ідеальним буде матирующий крем - він забезпечить матову бархатистість і рівномірність тону. Для сухої і нормальної ж необхідні легкі тональні засоби, до складу яких входять живильні компоненти.

Якісна косметика дозволить:

  • приховати зовнішні ознаки проблем зі шкірою;
  • зволожити шкіру обличчя і постачати її вітамінами протягом цілого дня;
  • створити рівний тон і зробити текстуру шкіри максимально рівномірної;
  • забезпечити стійку основу для нанесення макіяжу.

Однак досягнення всіх цих ефектів можливо тільки при покупці сертифікованої продукції в аптеці.

Як правильно вибрати тональний засіб?

При виборі косметики необхідно, в першу чергу, звертати увагу на склад. Неякісна продукція містить парабени і мінеральні компоненти, що порушують функціональність сальних залоз і викликають алергічні реакції. Всіх цих недоліків позбавлені аптечні препарати. Як правило, до складу кращих тональних засобів входять аметистова пудра, діоксид титану і цинку, які ефективно маскують блиск, а також різні рослинні екстракти, які нормалізують функціонування сальних залоз, і натуральні пігменти.

При виборі тональної косметики рекомендується звертати увагу на наступні позначення:

Oil Free - не містить масляних компонентів (до складу засобів для сухої шкіри може входити оливкова олія, але в мінімальній концентрації).
Matte - забезпечує матовий ефект. Таке покриття відрізняється найбільшою стійкістю і ефективно приховує жирний блиск.
Також у багатьох виробників косметика маркується як Non camedogenic (не закупорює пори), проте найчастіше це просто маркетинговий хід, оскільки косметична індустрія не має уніфікованого стандарту для відносини продукту до категорії noncomedogenic. Тому звертати увагу на це властивість не рекомендується.

  • Ще 60 товарів