Препарати від діабету

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Цукровий діабет і препарати для його лікування

Серед захворювань,які супроводжуються обмінними порушеннями особливе місце займає цукровий діабет. Різновиди діабету пов'язані з місцем порушення вуглеводного обміну. Так може порушуватися синтез контролюючого речовини інсуліну або сприйняття його тканинами. У першому випадку відзначається спрага, часте сечовипускання, зниження маси тіла, на обличчі з'являються гнійничкові висипання. Препарати для лікування цукрового діабету з порушеною синтетичної функцією підшлункової залози, виявляють високу активність. До них відносяться препарати інсуліну, які після штучного введення нормалізують отриманий дисбаланс синтезу і потреби. При порушенні тканинного сприйняття у хворих відзначається клінічні прояви внутрішньосудинної циркуляції органів і тканин, порушення зору, збільшення маси тіла, зниження регенераторних здібностей. Засоби лікування цукрового діабету на основі інсуліну в такому випадку є малоефективними, тому що захворювання розвивається через не засвоєння гормону. Таким хворим призначають цукрознижуючі препарати опосредкованої дії. Але найбільш ефективний засіб від діабету є все таки дієта. З раціону виключається у великій кількості продукти, що мають в своєму складі вуглеводи і глюкозу. Контролюється кількість спожитих хлібних одиниць за один прийом їжі. При недотриманні цих правил можливі ускладнення, аж до розвитку коми.

У якому вигляді випускаються засоби від цукрового діабету?

Існує безліч форм препаратів для лікування цукрового діабету. Так, продаж інсуліну здійснюється в ампулах з розчином, який вводиться підшкірно за допомогою спеціальних інсулінових шприців. Препарати, які застосовують для зниження рівня цукру при інсуліннезалежному типі, в основному відпускаються в вигляді таблеток різного дозування.

Як вибрати цукрознижуючі препарати?

Що б правильно підібрати ліки від діабету необхідно звернутися до лікаря, який встановить правильний діагноз і на підставі даних лабораторних досліджень визначить правильну дозу і кратність прийому препарату.

Де можна купити інсулін і яка його ціна?

Ціна на інсулін залежить від виробника і форми випуску. Уточніть у вашого лікуючого лікаря аптеки, де можна купити інсулін.

Ви можете легко вибрати і купити інсулін в нашій аптеці. У нас є в наявності будь-який засіб від цукрового діабету. Підібравши оптимальний препарат можна замовити інсулін, не виходячи з дому. Для вашого комфорту замовлення можна оформити по телефону або через мережу інтернет.

Читати далі... Назад...