Перев'язувальні засоби

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Для чого може знадобитися купити перев'язувальний матеріал? 

З назви зрозуміло, що основне призначення подібних виробів накладення пов'язок. Без них неможливо уявити надання першої допомоги. Вони застосовуються при ушкодженнях шкірних покривів, ударах, розтягненнях, і для профілактики травмування зв'язок, під час фізичного навантаження. Також з їх допомогою наносять або фіксують лікарські препарати.  Стануть у нагоді вони і в побуті. Звичайно, вдома не потрібна аптека перев'язувальних матеріалів, але основні вироби корисно мати під рукою. Так ви зможете вчасно надати необхідні заходи, що попереджають розвиток ускладнень.

Корисний перев'язувальний матеріал, ціна якого істотно не позначиться на домашньому бюджеті, включає:

 • Бинти медичні, якими закривають рану, фіксують іммобілізаційні шини та інші медичні вироби. 
 • Вата - використовується для нанесення лікарських і антисептичних розчинів і як абсорбуючої шару в ватно-марлевих пов'язках. 
 • Марля і серветки, необхідні для захисту ушкоджень значній площі. 
 • Пластир, що фіксують марлеві матеріали або використовуються в якості самостійного засобу при незначних пошкодженнях. 

 

Також можна купити перев'язувальні засоби нового покоління. Вони здатні створювати навколо пошкоджених тканин середовище, яке сприятиме загоєнню. Наприклад, гідрогелева пов'язка, що застосовується при опіках, пролежнях і трофічних виразках. Вона захищає рану від пересихання, стимулюючи регенерацію, і перешкоджає проникненню мікроорганізмів і забруднень. 


Що необхідно знати, купуючи перев'язувальні засоби в аптеці? 

Окрім загальних характеристик, кожний різновид продукції має особливості, що впливають на показання і комфорт під час застосування. Щоб купити перев'язувальні засоби і перев'язувальний матеріал слід знати, стерильні або нестерильні вироби вам необхідні.  Стерилізація застосовується для знищення всіх мікроорганізмів, які негативно впливають при попаданні на пошкоджені шкірні покриви. Отже, стерильні вироби необхідні для надання допомоги при відкритих ранах.

Виробництво і продаж перев'язувальних матеріалів в Україні, регламентується відповідними ГОСТами та європейськими стандартами GMP.  Однак, на сьогоднішній день, застосування державних стандартів носить добровільний характер, що слід враховувати, купуючи товари. У деяких ситуаціях зменшення ціни, домагаються зміною щільності або додаванням компонентів, що знижують якість.

 • Ще 60 товарів