Маски для волосся

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Маски для волосся

Для кожної жінки надзвичайно важливо мати гарні і здорові волосся, що вимагає посиленого догляду за ними. Щодня локони піддаються різним негативним впливам - від ультрафіолету і холоду, до вологи і механічних пошкоджень. Одним з найбільш ефективних засобів для вирішення цих проблем є маски для волосся. На сучасному ринку лікувальної косметики представлений широкий асортимент різних складів і форм випуску, що робить складним вибір найбільш підходящого продукту. Неможливо вибрати маску для вирішення всіх проблем з волоссям, тому при підборі засобу необхідно визначитися, в першу чергу, з метою покупки.

Види масок для волосся

Залежно від призначення, склади діляться на наступні категорії:

• Для блиску волосся, які покликані вирішувати естетичні завдання. Вони забезпечують здоровий блиск і потрібний колір локонів.

• Оздоровчі маски. Використовуються для усунення тих чи інших порушень - випадання, лупи, лущення. До їх складу входять не тільки лікувальні компоненти, але і різні вітамінно-мінеральні комплекси, що дозволяють зміцнити локони.

• Маски для посічених кінчиків. Дозволяють усунути цей естетичний дефект, надавши волоссю гарний зовнішній вигляд.

Перед тим, як купити маску для волосся, необхідно визначитися з типом локонів, на підставі чого і здійснювати свій вибір. Так, для жирних локонів існує окрема лінійка продуктів, до складу яких входить кефір, екстракти лікарських трав, фруктові та овочеві соки. Вони призначені для підсушування локонів і наносяться на корені, після чого розподіляються по всій довжині. Регулярне використання таких складів зробить шевелюру пишною і розкішною. Для власниць сухого волосся також призначені спеціальні маски. Вони виготовляються на основі вітамінів, масел, яєчних білків і креатину. Косметичні препарати даної групи добре зволожують локони, тому використовуються після кожної процедури миття волосся. Якщо ж у вас нормальний тип, то маски для нього виготовляються з додаванням екстракту огірка, рослинних масел і соку лимона. Такі засоби дають змогу утримувати локони в належному вигляді і використовуються як профілактичні препарати, що перешкоджають пересиханню, різним структурним пошкодженням і випаданню.

На ринку представлені й інші види масок для волосся, в тому числі підсушувальні, поживні, лікувальні. Щоб уникнути придбання контрафактної продукції, купувати їх необхідно тільки в спеціалізованих аптеках.

  • Ще 60 товарів