Препарати при виразці шлунка

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Виразкова хвороба є результатом нестачі захисних механізмів слизової травної системи від агресивних чинників. Важливо своєчасно виявити хворобу і почати адекватне лікування. Відсутність останнього може спровокувати наскрізне пошкодження стінки або викликати серйозну кровотечу. Препарати і схеми лікування виразкової хвороби шлунка, дванадцятипалої кишки (ДПК) і навіть нижніх відділів стравоходу дуже схожі. Це пов'язано з подібними факторами,що викликають виразку слизової цих відділів.

На що спрямовані препарати для лікування виразки шлунка і ДПК.

             Одним з природних компонентів, що викликають виразку, є кислота, що виробляється шлунком. Якщо обстеження виявить надмірне її утворення, схема лікування обов'язково буде містити препарати, що блокують цей процес. На цей же фактор впливає будь-які антацидні ліки від виразки шлунка і ДПК. Ці препарати здатні змінювати кислотні показники хімічною нейтралізацією. Іноді захисні елементи не справляються з-за аномального руху їжі,що перетравлюється. Такі стани підтверджуються спеціальними методами обстеження та лікуються прокінетічними засобами.
 
Відкриття значного впливу на виразкоутворення бактерій дозволило почати використовувати препарати при виразці шлунка з бактерицидними властивостями. Також в певних випадках доцільно використовувати антипротозойні ліки (дія яких пригнічує найпростіші організми). Особливо можна виділити ліки для лікування виразки на основі вісмуту. Крім бактерицидних властивостей вони утворюють на виразковій поверхні захисну плівку. Вибираючи ліки при виразковій хворобі шлунка та інших відділів травного каналу, лікар грунтується на наявність зазначених факторів і їх вираженість. Внаслідок чого важливо не тільки попереднє обстеження, а й періодичний контроль лікування.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення