Препарати, що підвищують апетит

Вид
Вид

У сучасному світі важко уявити, кому можуть знадобитися препарати для підвищення апетиту. Однак це не стосується людей, в чиїй сім'ї є особи, які систематично відмовляються від прийомів їжі. Причин подібного явищ багато. Ендокринні порушення, хвороби різних органів і систем можуть істотно знижувати апетит. Та й соціальні фактори, які пропагують боротьбу із зайвою вагою, можуть стати психологічною базою для розвитку цього стану. Сучасні і перевірені препарати для поліпшення апетиту відрізняються достатньою безпекою. Незважаючи на це, підбираючи ліки, що поліпшують апетит, краще звернутися за консультацією до фахівця.

Які бувають препарати для підвищення апетиту?

            Препарати для апетиту існують з тих часів, коли основу фармакологічних засобів становило природна сировина. Їх отримували з різних трав і плодів,що містять особливі речовини, які об'єднуються під назвою гіркоти. Ефективність та безпечність даних засобів зберегло їх актуальність і на прилавках сучасних аптек. Науковий прогрес постійно розширює арсенал засобів, якими можна впливати на апетит. Серед них стимулятори метаболізму і ферментативної активності в органах травлення.

Практично будь-які ліки, для стимуляції апетиту, підійдуть дорослим. Діти ж у цьому відношенні потребують більшої уваги. Використання вже згаданих горечей в дитячій практиці може зіткнутися з низкою проблем. Маленьким пацієнтам більше підійдуть сиропи, деякі з яких можна застосовувати, починаючи з піврічного віку. В особливих ситуаціях лікування анорексії можна також проводити, використовуючи ін'єкційні форми препаратів.

            Застосовуючи будь-які препарати для підвищення апетиту у дорослих і дітей, слід завжди пам'ятати про необхідність фізичної активності та повноцінного складу їжі. Це забезпечить швидке і ефективне поліпшення стану.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення