Засоби для фарбування волосся

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Фарби для волосся - це професійні косметичні засоби, призначені для зміни кольору і фактури шевелюри або окремих локонів. Сучасний ринок продукції пропонує величезний вибір даних речовин, що мають різний склад, форму випуску і вимагають певних навичок нанесення.

 Засоби для фарбування волосся діляться на аміачні і безаміачні. Аміак є хімічною сполукою, який застосовується в якості добавки і необхідний для формування лужного рН. За рахунок цього волосся набухає і запускає розкладання перекису водню. Даний компонент є обов'язковою складовою перманентних фарб. За рахунок високої летючості і малого розміру молекули, він добре вимивається і не залишає неприємного запаху. Однак якщо після фарбування і миття голови частинки аміаку залишаються в волоссі, вони легко випаровуються, не руйнуючи волосся. Але в результаті такого впливу змінюється їх структура, поверхня стає шорсткою, а пори перестають закриватися. Виправити цю ситуацію зможе тільки професійна косметика для волосся, що затримує в них вологу.

 Переваги безаміачних засобів

 Засоби, в складі яких відсутній аміак, є якісною альтернативою традиційним перманентним фарбам. Вони відрізняються наступними перевагами:

  • відсутністю перетину і якіснішим зволоженням волосся;
  • оборотністю процесу фарбування - оскільки природні пігменти повністю не руйнуються, повернути рідний колір або поміняти відтінок можна буде дуже легко;
  • наявністю в складі поживних масел, корисних рослинних компонентів і екстрактів;
  • створенням природного кольору волосся.

 Всі ці переваги роблять безаміачні фарби для волосся надзвичайно популярними і затребуваними як серед любителів, так і професіоналів. Однак не варто забувати і про недоліки - такі засоби менш стійкі, ніж перманентні, освітлити локони буде набагато складніше, а при наявності великої кількості сивини вони і зовсім неефективні. Крім того, оскільки дана косметика має складний склад, необхідне професійне застосування і дотримання строгих пропорцій. Ще однією особливістю безаміачних складів є більш висока ціна.

 Крім класифікації за складом, що розглядаються засоби поділяються за функціональним призначенням. Так, вони можуть бути засобами відтінків або рослинними. До першої групи належать різні фарби, що мають колірний нюанс. Вони повністю не фарбують волосся, так як просто обволікають їх верхній шар особливим пігментом. Засоби надають локонам легкий відтінок і просто змиваються (за 1-2 процедури) і часто використовуються для закріплення результатів перманентних фарб, надаючи волоссю блиск і більш насичений відтінок.

 Що стосується рослинних складів, то вони, як правило, представлені хною і басмою. Засоби на їх основі також не містять аміачних сполук та дбайливо фарбують локони і не пошкоджують їх, доглядаючи і зволожуючи. Слід правильно їх змішувати, щоб отримати оптимальний відтінок, тому найкраще звертатися до професіоналів або придбати готову фарбу.

 Як правильно вибрати і купити фарбу для волосся

 При виборі складу слід брати до уваги тип волосся і косметичні мети фарбування. Для отримання потрібного відтінку і запобіганню нанесення волоссю серйозного збитку, необхідно дотримуватися наступних правил:

Визначити відтінок своєї шкіри. Холодний кольоротип вимагає фарби приглушених тонів - попелясто-русявого, перлового або блонда, а теплий золотистий - каштанового або його відтінків.
Починати слід з невеликих експериментів. Якщо волосся знаходяться в хорошому стані, з ними цілком можна поекспериментувати, підібравши Засоби відтінків, яке без проблем змиваються.
У разі використання аміачних сумішей, вибирайте відтінки світліше. Слід пам'ятати, що колір на упаковці і локони завжди відрізняється, тому якщо він вийде темніше, виправити це не вийде. Але в разі більш світлого відтінку, його завжди можна затемнити відтіночним складом.
Враховуйте тип волосся. Густі і щільні локони фарбуються набагато довше, а гладкі дуже швидко втрачають колір, в той час як кучеряві - немає.
Уважно вивчайте склад. У хороших фарбах повинні обов'язково бути присутнім протеїни, масла і біотин.
Не слід купувати дешевих барвників - багато, в гонитві за низькою ціною фарб для волосся, купують неякісні засоби, які не тільки нерівномірно забарвлюють локони, але можуть навіть зашкодити їх. Більш того, деякі недорогі препарати містять токсичні сполуки (солі важких металів, формальдегіди), які надзвичайно небезпечні для здоров'я.

І головне - найкраще купити фарбу для волосся в сертифікованій аптеці, що стане гарантом якості і безпеки складу.

  • Ще 60 товарів