Марля медична

Вид
Вид

Що таке марля медична і де її купити? 

Марля є полотном, що складається з переплетених бавовняних ниток, що нещільно прилягають одна до одної. Технічний матеріал, призначений для використання в сфері охорони здоров'я, проходить спеціальну обробку. Вона включає відбілювання, знежирення, а в деяких випадках і стерилізацію. Купити марлю медичну можна в аптеці або інтернет магазині. Матеріал має достатню міцність, м'якість, проникність для повітря і вологи, добре змочується і не схильний до утворення дрібних волокон. Зазначені характеристики забезпечують комфорт і безпеку при його використанні. В аптеку така медична марля надходить від відповідальних виробників, що реалізують свою продукцію оптом. Якщо вам необхідна невелика кількість, варто звернути увагу на спеціалізовані роздрібні магазини, що стежать за якістю товару, який реалізується. До таких торгових точок відноситься і наш сайт, в якому можна знайти марлю в рулонах і відрізах від 1 до 10 метрів. 

Для чого потрібна марля медична?

У лікарській практиці подібну матерію використовують для виготовлення пов'язок, дренажів і тампонів. Хороша здатність поглинати рідини сприяє видаленню з ран гною і лімфи (сукровиця), а повітряна проникність не допускає утворення попрілостей.

Марля медична та її ціна відрізняються в залежності від наступних факторів:

  • Щільність - що визначається за кількістю ниток на 10 см або масі одного квадратного метра. В Україні, стандартною вважається продукція з щільністю 36 гр / м2. 
  • Стерильність - вказує на проведення обробки, що ліквідує будь-які мікроорганізми. Стерильні матеріали призначені для використання, що супроводжується контактом з раневими поверхнями. 
  • Розмір - чим більшу довжину має відрізана медична марля, тим дешевше ціна в аптеці її одного квадратного метра. Для технічних потреб у медичній практиці можуть використовувати суворий або вибілений різновид зі зниженою щільністю. 

У лабораторіях марлеву матерію також використовують в якості фільтрів. Для цих цілей застосовується щільна медична марля, відріз якої коштує дорожче.