Медичні комплекти одягу

Вид
Вид

Медичні комплекти одягу

У медичних професіях використовується спеціальна форма одягу. Сьогодні виробляються багато видів спеціалізованого медичного одягу для косметологів, медичних працівників, масажистів, лікарів-стоматологів та ін. Основними елементами її є - білий халат і шапочка для лікаря, медичні костюми для хірургів і медсестер.

Все частіше персонал сучасних медичних клінік і пацієнти використовують одноразові медичний одяг та комплекти. Це один з найнеобхідніших елементів, що важливі для всього персоналу. Комплекти бувають стерильні і нестерильні.

Основне завдання таких комплектів - забезпечити захист лікаря або пацієнта. Це можливо завдяки властивостям особливої ​​тканини, з якої вони виготовлені. Тканина не дозволяє проникати збудникам інфекції і різних рідин крізь неї. Крім цього одяг не має класичних ниткових швів. Такі комплекти зручні і комфортні в застосуванні, функціональні і гіпоалергенні, антистатичні і екологічні.

Комплекти одноразового медичного одягу

Одноразові комплекти хірургічні випускають як стерильними для використання під час операцій, так і нестерильними. Комплект складається з медичної шапочки, халата, операційної білизни з нетканого матеріалу. Виготовляють їх з високоякісних сучасних матеріалів, що випускаються спеціально для цього. Цей матеріал має високу міцність.

Акушерські комплекти захищають від інфекції і персонал, і породіль, і новонароджених. Їх використання знижує ризик післяопераційних і післяпологових ускладнень в кілька разів. Акушерські комплекти зазвичай складаються з сорочки для породіллі, медичної шапочки-берета, пелюшки, бахіл, однією або кілька простирадл, всмоктуючих підстилок і серветок.

Купити акушерський комплект може дозволити собі кожна жінка, ціна його доступна. Потрібно лише отримати інформацію про їх переваги і бажання.

Випускають також комплект одягу для новонародженого медичний одноразовий стерильний (для хлопчиків - обшитий блакитною ниткою, для дівчаток - рожевої ниткою). Він складається з чепчика, дитячої сорочки, пари шкарпеток, пелюшки 80х70 см, 2х бірок з клейонки.

Одноразові гінекологічні комплекти використовуються на прийомі у лікаря гінеколога. Такий комплект необхідний для гінекологічного огляду. Комплектація їх може бути різна, але основними елементами є рукавички, пелюшка 60х50, бахіли, ватний аплікатор, вагінальне дзеркало, щітка гінекологічна, шпатель, предметне скло.

Купити медичний одяг, в тому числі і одноразову ви можете в спеціалізованих магазинах і аптеках, а також замовити їх на інтернет-сайтах.