Медичні рукавички

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Роботу сучасного лікаря неможливо уявити без одноразових рукавичок. З'явилися вони в 1964 році, після чого, пройшли тривалий шлях вдосконалення матеріалів і технології виробництва. В результаті одноразові медичні рукавички і ціна на них, стала доступною для рутинної діяльності медперсоналу. Різноманітність асортименту дозволяє підібрати оптимальну ступінь міцності, довговічності і комфорту, що забезпечують необхідний ступінь захисту від біологічних і хімічних небезпек.

Які медичні рукавички можна купити в аптеці України?

Виділення різних видів рукавичок пов'язано з вимогами, які до них пред'являють.

За призначенням розрізняють рукавички:

Діагностичні або оглядові;

Хірургічні, їх використовують для проведення операцій і тривалих маніпуляцій. Вони мають підвищену міцність, подовжені для захисту передпліччя і мають анатомічну форму, що збільшує комфорт під час тривалої роботи.

Спеціалізовані, до них відносяться кольчужні (рукавички проти порізів) і рентгенозахисні (екранують). Це дорогі багаторазові рукавички для захисту під час роботи з небезпечними інфекціями і специфічними пошкоджуючими факторами.

За особливостями матеріалу використовується для виготовлення розрізняють:

Латексні - класичні рукавички, що володіють хорошою еластичністю, м'якістю, що забезпечує достатню тактильну чутливість і комфорт при використанні.

Нітрилові, виготовляються з нітрилового латексу та володіють підвищеною стійкістю до хімічних речовин. Це дозволяє використовувати їх в лабораторіях і при прибиранні із застосуванням миючих речовин.

Поліхлоропренові або неопренові. Їх застосовують для виготовлення якісних хірургічних рукавичок. Відрізняє неопренові медичні рукавички висока ціна в аптеці, що робить необгрунтованим їх використання, як оглядові вироби.

Вінілові. Не використовуються при роботі з кров'ю і біологічними рідинами. Це пов'язано зі здатністю полівінілхлориду пропускати білкові молекули. Використовуються в косметичних салонах і під час діяльності, пов'язаної з хімічними сполуками.

Вибираючи захисні засоби для операційних, слід звертати увагу на наявність присипки. Як порошкоподібне покриття використовують кукурудзяний крохмаль або тальк. Попадання подібних речовин на поверхню рани небажано.

Ще однією особливістю є стерилізація виробів необхідна при контакті з раневими поверхнями і слизовими. Як оглядові, допустимо використовувати нестерильні рукавички.

При запланованому візиті до лікаря, в нашому інтернет магазині, можливо, придбати необхідний виріб в роздріб. У той час як для регулярного використання, вигідніше рукавички медичні купити оптом.

Як визначити відповідний розмір рукавичок?

Медичні рукавички, продаж яких здійснюється на території України, мають два варіанти маркування. Для діагностичних моделей характерні буквені позначення: XS, S, L, XL і XXL в міру збільшення. У хірургічних або анатомічних рукавичок розмірів більше, їх позначають цифрами від 5,5 до 9.

Щоб підібрати відповідний розмір необхідно виміряти окружність долоні біля основи 2-го, і 5-го пальця і ​​зіставити результат з таблицями виробника. Для отримання точних результатів долоня при вимірюванні повинна бути напівзігнутою.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення