Ліки від ревматизму

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

 На що спрямовані сучасні препарати від ревматизму?

         Ревматизм це грізне захворювання,яке вражає сполучну тканину. Достовірно відомо, що провокуючим фактором його розвитку є стрептококова інфекція. Присутність стрептококів запускає патологічні імунні реакції,які вражають сполучну тканину. Може бути уражена сполучна тканина у всіх відділах організму, проте найбільш небезпечно розвиток незворотних змін в серці, легенях, суглобах і головному мозку. Саме з цього, дуже важливо якомога швидше почати приймати ефективний засіб від ревматизму. На сьогоднішній день не існує одного препарату здатного вплинути на всі ланки патогенезу ревматизму.

В першу чергу призначаються антибактеріальні та імунокоригуючі засоби. Також в комплексні схеми включають серцеві глікозиди, вітаміни і препарати, що коректують можливі електролітні порушення. Перші дні лікування, перевага віддається ін'єкційним формам ліків, які в наслідок змінюють таблетки від ревматизму. Головною вимогою до антибіотиків є висока активність відносно стрептококів. Як імуномодулюючий засіб лікування ревматизму використовують глюкокортикостероїди і антигістамінні.

Ці препарати пригнічують імунну агресію і надмірні запальні реакції. Також для придушення запальних процесів призначають засоби нестероидной природи (НПЗЗ). Своєчасне і правильно призначене лікарем ревматологом лікування може повністю придушити захворювання. Однак слід пам'ятати, що будь-які ліки від ревматизму мають підкріплюватися нормалізацією режиму харчування і фізичною активністю. З цією метою рекомендують проводити санаторно-курортне лікування, яке призначається після боротьби з активною стадією патологічного процесу.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення