Інсулін

Вид
Вид

Цукровий діабет - це важкий стан, при якому страждає ендокринна система і важливі органи, порушуються процеси харчування всіх тканин нашого організму. Пацієнти з цією недугою підтримують свій нормальний фізіологічний стан, вводячи препарати інсуліну. Кількість ін'єкцій залежить від дози препарату, що вводиться. Якщо не надавати цьому значення коливання цукру в крові може привести до коматозного стану, а в подальшому тривале підвищення рівня глюкози призводить до жахливих наслідків, серед яких сліпота, ниркова недостатність, незагойні виразки, ампутація кінцівок.

Чи можна купити інсулін в аптеці?

Будь-який пацієнт, що страждає на діабет, може купити інсулін в аптеці. На сьогоднішній день фармакологічні компанії випускають інсулін різних характеристик, що залежить від специфіки виробництва останнього. У зв'язку з цим ви можете купити інсулін за різною ціною. Дозування і час введення препарату призначається лікарем і в подальшому може змінюватися від раціону харчування, кількості з'їденої їжі і час прийому їжі. Як правило, люди,що хворіють на діабет певний час, вже можуть самостійно регулювати дозу введення ліків.

Скільки коштує інсулін в аптеці?

На формування ціни також впливає інсулін, якого виробництва ви бажаєте придбати, його дозування, а також в якій лікарській формі він продається. Найчастіше вартість інсуліну в аптеках варіюється. У нашій аптеці в наявності є препарати як вітчизняного, так і імпортного товаровиробника. У нас в аптеці ціна на інсулін є прийнятною для всіх покупців.

Люди, які страждають на цю недугу, повинні пам'ятати, що підтримання нормального рівня цукру в крові є запорукою нормального життя і зводить до нуля ризик розвитку найстрашніших ускладнень. У наш час стало набагато зручніше користуватися інсуліном. Для цього був створений спеціальний інсуліновий шприц з різною довжиною голки, а також шприц-ручка зі змінною касетою, що дозволяє точно ввести необхідну дозу інсуліну в комфортний спосіб.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення