Лабораторне медичне обладнання

Вид
Вид

Обладнання медичне лабораторне

Діагностичні дослідження допомагають правильно і своєчасно поставити діагноз лікаря і контролювати проведене лікування. Навряд чи ми можемо собі уявити сучасну медицину без використання результатів додаткових лабораторних досліджень біологічних матеріалів. Для цього використовуються численні діагностичні методи. Щоб отримати достовірні результати в сучасних лабораторіях використовують якісне високотехнологічне медичне лабораторне обладнання і різні допоміжні витратні матеріали до нього (лабораторний посуд, реактиви, тест-системи, дезінфікуючі засоби і т.п.).

Основне призначення лабораторних приладів - це проведення точного аналізу фізичних та хімічних властивостей досліджуваних біологічних речовин, тканин і рідин організму людини. Таке обладнання мають сучасні клініки та лабораторні медичні центри. Це різні центрифуги, аналізатори, ваги, мікроскопи, водяні лазні та багато іншого.

Пацієнт клініки, звичайно ж, має справу тільки з витратними матеріалами (пробірка, контейнери для збору калу і сечі).

Найпоширенішим лабораторним представником лабораторного обладнання звичайно ж, є пробірка. Вона знайома нам зі шкільних часів по урокам хімії та біології. Скільки разів вона допомагала нам проводити різні досліди та експерименти. Сучасні пробірки різноманітні за призначенням, формою, наявності поділів і кришки, властивостям і ін. параметрам.

Сучасна медицина не обходиться без інструментів і інноваційного обладнання, а також без допоміжних засобів, в число яких входять медичні контейнери. Залежно від призначення контейнери мають різне забарвлення і маркування на міцному, герметичному корпусі. Корпус може бути з термостійкого скла або сучасних видів пластику. Найчастіше самостійно пацієнти можуть купити ємності-контейнери, щоб використовувати їх для доставки в лабораторію сечі і калу.

Контейнери так само використовують для перевезення вакцин, збору і утилізації відходів, дезінфекції та стерилізації інструментів. Нам найбільш знайоме їх використання у вигляді контейнерів для збору, зберігання і подальшої передачі в лабораторію сечі, калу, сперми, слини. Зазвичай, така лабораторний посуд випускається стерильною, в індивідуальній упаковці. Контейнери для збору калу і сечі, схожі на прозору баночку з щільною кришкою. На корпусі є місце для запису даних. Розмір таких контейнерів - 60 мл. Деякі контейнери для калу мають ложку для зручності збору. Слід звернути увагу, що вони мають термін придатності, перевищення якого може відбитися на результатах подальших досліджень.

Медичне лабораторне обладнання та прилади в Україні можна придбати в спеціалізованих магазинах, магазинах виробників, аптеках, а також на інтернет-сайтах представників компаній, магазинів медичної техніки, аптек.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення