Препарати від кашлю при вологому кашлі

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Препарати від кашлю при вологому кашлі

Людський організм здатний очистити дихальні шляхи за допомогою вологого кашлю. Кашель виводить мокроту і інші токсини, але в той же час приносить нам сильно неприємні відчуття. У той час як одні його терплять, то інші відразу біжать до лікаря. І це правильно, оскільки досвідчений фахівець з'ясує причину кашлю і пояснить які ліки при вологому кашлі підійдуть краще.

      Існує сухий і вологий кашель. Перший більш болючий і неприємний. Під час вологого кашлю виділяється значна кількість трахеобронхіального секрету. Потрібно обов'язково звернутися до лікаря для з'ясування виду кашлю і його лікування.

Як діють ліки від вологого кашлю

Важливо знати, що при вологому кашлі можна пити препарати від сухого кашлю. Це тільки посилить і так вже плачевну ситуацію і може призвести до пневмонії. Препарати від кашлю при вологому кашлі діляться на 3 групи:

              - відхаркувальні

              - муколітики

              - комбіновані

Муколитики розріджують секрет і виводять його природним шляхом. Амброксол, Ацетилцистеин доступні і ефективні препарати за приємною ціною. Відхаркувальних препаратів досить багато на наш день, ми розглянемо найдоступніші і відомі. Наприклад, Геделікс випускається у вигляді сиропу, має приємний смак і запах, тому діти його будуть пити із задоволенням.

Протипоказаний такий препарат вагітним жінкам і годуючим. Гербіон - це сироп первоцвіту, ефективний засіб проти вологого кашлю, дозволяється дітям від 4-х років. Ліки від вологого кашлю існують і в сиропах і таблетках, мікстуру, порошках. Проспан - рослинний препарат, заспокоює слизову бронхів і сприяє кращому відходженню мокротиння. Мукалтин підходить дітям від 1-го року. Відхаркувальні препарати не можна поєднувати з препаратами від сухого кашлю.

Читати далі... Назад...