Пакети перев'язочні

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
 1. Пакет перев'язувальний стерильний
  Пакет перев'язувальний стерильний
  Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
  Код товару: 140801
  Упаковка В наявності
  22,10 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.05.2022
Провірено

Індивідуальний перев'язувальний пакет призначений для надання першої допомоги та включає необхідні перев'язувальні матеріали. Це невід'ємна частина спорядження військовослужбовців та військових медиків, яка використовується під час поранень.

Що таке пакет перев'язування? 

Перев'язувальний пакет медичний є прогумованою оболонкою зі стерильними медичними матеріалами. До складу комплекту входять:

 • марлевий бинт;
 • дві ватно-марлеві подушечки;
 • шпилька;
 • пергаментний папір.

На оболонці значиться дата виготовлення та інструкція застосування. Медичні пов'язки , які можна зробити з цих матеріалів, використовуються при опіках, пораненнях, наскрізних кульових пораненнях. Щоб у польових умовах бинти залишалися стерильними, вони упаковані у герметичний пакет. Як правило, зберігати набір можна до 5 років, якщо до нього не потрапляє волога.

Це обов'язковий компонент спорядження, яке носять із собою медпрацівники у зоні бойових дій. Його також можуть використовувати військовослужбовці для самодопомоги та надання першої допомоги іншим людям.

Пакет перев'язувальний: ціна та правила використання

Недостатньо перев'язувальний пакет, потрібно ще й правильно його використовувати. Для цього варто ознайомитись з інструкцією застосування. Прогумовану тканину надривають по надрізу кромки і дістають з неї паперовий пакунок. З паперу потрібно дістати шпильку, потім розгорнути пакунок, торкаючись його лише із зовнішнього боку. Внутрішня має залишатися стерильною. 

Одна подушечка нерухома, а другу можна переміщати бинтом. Це дозволяє вибрати потрібну відстань для конкретного випадку. Подушечки можна розміщувати один на одному або поруч, залежно від площі ураження. Коли подушечки розміщені, кінці бинта закріплюють шпилькою. При необхідності можна використовувати упаковку. Вона може бути герметизації пошкоджених ділянок. 

Якщо оболонка комплекту була пошкоджена, використовувати вміст не можна. Нестерильний бинт, у якому є патогенні бактерії, завдасть організму більше шкоди. Бактерії відразу потраплять у кров і можуть викликати будь-які ускладнення. 

Індивідуальний перев'язувальний пакет: купити в аптеці

Індивідуальний перев'язувальний пакет можна купити в Україні за допомогою «Аптеки Доброго Дня». Матеріали українського виробництва відрізняються високою якістю та доступною ціною. Такі комплекти можна замовити на нашому сайті та отримати з доставкою до різних міст України. Всі товари, які представлені на сайті, сертифіковані. Ви можете скористатися послугою доставки за 24 години та швидко отримати своє замовлення, сплативши його готівкою або карткою.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.