Ортопедичні товари

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Що таке ортопедичні вироби? 

Поняття ортопедичного виробу включає апарати, пристосування і традиційні елементи гардероба, розроблені для профілактики і лікування, або компенсації патологій опорно-рухового апарату. Продаж ортопедичних товарів здійснюється в спеціалізованих магазинах, салонах і аптеках. Специфікою лікувальних і профілактичних конструкцій є необхідність точної відповідності антропометричним особливостям людини. Їх призначення та контроль використання проводить лікар ортопед. Деякі вироби потребують індивідуального проектування та виготовлення. Тому аптека з ортопедичними товарами реалізує універсальні вироби і конструкції з можливістю коригування за розміром. Купуючи стандартні товари, слід звертати увагу на розміри, зазначені виробниками, зіставляючи їх з даними своїх вимірювань. 

Каталог ортопедичних виробів включає:

 • Засоби реабілітації. З їх допомогою компенсують втрачені або тимчасово обмежені функції людини.  Прикладом таких товарів може бути тростину при втраченому зорі або милиці, показані при порушеній опорної функції. 
 • Компресійний трикотаж. Використовується при порушенні венозного і лімфатичного відтоку від кінцівок. Випускається в формі гольфів, панчох, колгот або нарукавників. 
 • Товари для хребта. Ці вироби, створюючи підтримку для спини, допомагають зменшити і перерозподілити навантаження на хребетний стовп. 
 • Бандажі. Призначені для корекції та підтримки ділянок тіла з ослабленими або розтягнутими тканинами. Наприклад, їх застосування показано після пологів і операцій на передній черевній стінці.

Кому заборонені ортопедичні товари, купити які можна в аптеці? 

Мати негативний вплив, милиці, ходунки, палиці здатні виключно при некоректному підборі.  Складніша справа з компресійними, що коректують і підтримують, виробами.  Їх необгрунтоване використання може завдати серйозної шкоди здоров'ю.  Наприклад, використання компресійних колгот при атеросклерозі судин нижніх кінцівок здатне викликати некроз м'яких тканин ніг.  Негативно можна розглядати і відсутність ефекту, через високу ціну на ортопедичні товари і часу, витраченого без адекватного лікування.  Уникнути негативних наслідків можна, звернувшись до лікаря здатному виявити можливі протипоказання і дати відповідні рекомендації.  До таких лікарів ставляться ортопеди, травматологи і хірурги.

 • Ще 60 товарів