Хондропротектори

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Коли використовують препарати хондропротектори?

         У буквальному перекладі назва групи означає захисники хрящів. У практичному ж відношенні спрямованість їх дії трохи ширше. Хондропротекторні засоби відновлюють біологічні процеси в хрящі і оточуючих його тканинах. З їх допомогою уповільнюють процеси руйнування хрящів і кісток при остеоартрозах. На тлі лікування спостерігається відновлення пошкоджених тканин і функціональної активності суглобів. Показані вони і для лікування запальних процесів зв'язкового апарату.

Після операцій на суглобах, призначення ліків допомагає прискорити процес відновлення і зменшити запальні явища. Знайшли своє застосування Хондропротекторні препарати і в стоматології, де з їх допомогою лікують запальні захворювання пародонту.

Все хондропротектори мають високий ступінь безпеки і практично позбавлені ризику побічних явищ при самостійном призначенні. Однак, для отримання максимального терапевтичного ефекту може знадобитися їх комбінація з іншими лікувальними засобами. Для призначення комплексного лікування необхідно звернутися за консультацією до лікаря і при необхідності пройти діагностичне обстеження.

Які лікарські форми включає список хондропротекторов?

Сполуки, які надають хондропротекторну активність, не належать до швидкодіючим речовин. Однак, як і багато інших ліків хондропротектори виробляють відразу в декількох лікарських формах. Для простоти тривалого використання їх випускають в формах для прийому всередину або зовнішнього нанесення. Для трансдермального введення хондропротекторів використовують мазі, креми і гелі.

Вибираючи препарати необхідно пам'ятати, що зовнішні засоби і таблетки, що містять хондропротектори, відрізняє не тільки ціна. Серед них виділяють препарати на основі хондроітінсульфата, глюкозаміну та комбінації цих речовин. Таке ж поділ актуально і для ліків, призначених для внутрішньосуглобового і введення. Як правило, ін'єкційні введення використовують на початку лікування. Незважаючи на те, що ціна хондропротекториних засобів для ін'єкційного лікування вище, їх призначення обгрунтовано підвищеної біодоступністю.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення