Жовчогінні

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

У яких випадках призначаються жовчогінні препарати?

 Жовч дуже важлива в процесі травлення. Без її участі більшість вступників з їжею жирів попросту виводилися б з організму. Жовч виробляється печінкою і накопичується в жовчному міхурі, що б під час вступу харчових мас забезпечити достатню її кількість в просвіті травного каналу. Якщо з якихось причин жовчі надходить недостатньо, відбувається пошкодження слизової кишечника, тому виникають запори. Важливими є і знезаражувальні властивості, дефіцит яких провокує бактеріальні ускладнення. Таким чином, неадекватне надходження жовчі може проявитися цілим рядом захворювань, виявивши які, лікар обов'язково призначить жовчовивідні препарати.

Дані лікарські засоби діють шляхом активації вироблення жовчі, впливу на її властивості або коригуючи роботу м'язів жовчовивідної системи. Для забезпечення максимального ефекту препарати повинні підбиратися після проведення обстежень,які виявляють причини захворювання.

Холеретики за рахунок стимуляції вироблення жовчних кислот, також можна використовувати як допоміжні засоби при зловживанні жирною їжею. Більшість таких жовчогінних препаратів випускають у формі таблеток, що відпускають без рецепта лікаря.

Як не нашкодити своєму організму використовуючи жовчогінні засоби?

 Навіть найкращий жовчогінний засіб не виключає ускладнень при неадекватному застосуванні. Це твердження однаково актуально як при лікуванні різних захворювань, так і при профілактичному використанні даних препаратів.

Перед тим як використовувати жовчогінні ліки доцільно пройти ультразвукове дослідження печінки і жовчного міхура. Важкі зміни печінки можуть не тільки вимагати призначення додаткових препаратів, а й служити протипоказанням для призначення деяких жовчогінних засобів. Дослідження жовчного міхура може виявити в його просвіті камені.

Наявність жовчнокам'яної хвороби повністю не виключає призначення препаратів цієї групи, однак вимагає додаткової консультації лікаря і більш уважного спостереження за процесом лікування. Це пов'язано з підвищенням ризику переміщення каменів в жовчні протоки, де вони можуть послужити перешкодою для природного руху жовчі. 

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення