Препарати від гепатиту С

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Вірусний гепатит - це тяжке ураження печінки збудником, який може проникнути в організм через кров, з брудними руками, при статевому контакті. Залежно від типу вірусу виділяються різні види даного захворювання, такі як вірусний гепатит А, вірусний гепатит В, вірусний гепатит С (ВГС) та інші. Етіологія хвороби впливає на те, які препарати, які лікують гепатит, призначить лікар.

Чи є препарати від гепатиту С?

Найчастіше, в лікуванні ВГС застосовується комплексний підхід, спрямований на виведення вірусу з клітини печінки і знищення його. Найефективнішими ліками вважалися білкові імунні комплекси. Але через частоти прояву побічних ефектів від цих засобів почали відходити.

Що являє собою вірусний гепатит С?

Вірусний гепатит С відрізняється від інших гепатитів прихованим перебігом з мало вираженими або взагалі відсутніми проявами. Людина може довгий час, навіть роки, страждати цим захворюванням не приймаючи препарати для лікування гепатиту С і думати що він абсолютно здоровий. Але особливість цієї хвороби є сто відсоткова хронізації процесу, що вимагає тривалої і наполегливої ​​терапії.

Які нові ліки від гепатиту С є на сьогоднішній день?

Лікування цієї патології проводиться за допомогою противірусних препаратів прямої дії. Лікування триває близько 12 тижнів і є безпечним з мінімізованих ризиком розвитку ускладнень. За даними статистики більшість пацієнтів, які застосовують цю терапію - виліковуються. Але варто пам'ятати, що ліки від гепатиту С вам повинен підібрати фахівець. Ціна лікування гепатиту С залежить від стадії хвороби і тривалості застосування ліків.

На нинішньому етапі розвитку медицини цей діагноз знаходиться в списку виліковних хвороб, що явно підвищує шанси хворого на лікування.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення