Маски для обличчя

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

В умовах сучасного мегаполісу на обличчя кожної людини систематично впливають забруднюючі речовини, пил, перепади температур, а також інші прояви навколишнього середовища. Щоб протистояти обтяжуючим факторам, доцільно виконувати якісну чистку. З цим завданням справляються маски для обличчя.

Види масок

Залежно від форми випуску, маски для обличчя бувають:

 1. Кремовими і гелевими, призначеними як для домашнього використання, так і нанесення в салонах. В даній формі випускають засоби різного призначення - для очищення, тонізації, антивікові.
 2. У формі плівок - це, як правило, засоби для очищення і розгладження. Висихаючи, вони формують на обличчі плівку, яку не змивають, а акуратно знімають.
 3. Парафіновими. Вони використовуються для очищування, тому що розм'якшують вально-рогові складки, надаючи ліфтинговий, зволожуючий і тонізуючий ефект.
 4. Колагеновими. Також виготовляються у формі листів, проте в їх основі ліофілізований колаген і допоміжні компоненти - вітаміни, витяжки рослин, натуральні кислоти. Листи просочуються за допомогою водного розчину, а потім наносяться на шию та обличчя.

Незалежно від форм випуску, застосовувати маски для обличчя можна виключно після консультації з лікарем.

Маски для обличчя: користь і переваги

Базовий догляд за шкірою обличчя включає три основних етапи. У їх числі:

 • очищення;
 • тінізація;
 • харчування або зволоження.

Етап очищення вважається найважливішим. Адже шкіра страждає як від великої кількості всіляких косметичних засобів, так і від продуктів переробки, вихлопів машин. Крім гелю вмивання необхідно систематично користуватися масками. Це дозволить епідермісу виконувати свої функції максимально ефективно.

При регулярному застосуванні процедури догляду за шкірою можуть перешкодити в'яненню шкірного покриву, вони вирівнюють тон обличчя, повернуть здоровий рум'янець і внутрішнє сяйво. Маски для обличчя надають дбайливий вплив на епітелій, вони його не травмують, так як великих абразивних часток в складі немає.

Рекомендації щодо застосування

На сьогоднішній день миючі засоби для обличчя застосовують, враховуючи типи шкіри. Аптечна косметика завжди передбачає наявність інструкції. Перед початком застосування обов'язково потрібно прочитати рекомендації виробника. На початковому етапі шкіру слід очистити від макіяжу і різних забруднень. Для цього використовують пінки або гелі для вмивання, дрібнодисперсні скраби, міцелярну воду, лосьйони.

Як придбати аптечну косметику в Аптеці Доброго Дня

Щоб купити потрібні вам маски для обличчя, введіть назву засобу або його виробника в пошуковий рядок. Можна також вибрати із запропонованих у відповідній групі косметики. Вкажіть вид, форму і кількість. Наша аптека пропонує оригінальну косметику за доступними цінами, а щоб купити потрібні засоби недорого, перегляньте наші акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Суми, Чернівці, Київ, Одесу.

 • Ще 60 товарів