Туалетний папір

Вид
Вид

Туалетний папір як засіб щоденного застосування повинен бути якісним. Найчастіше при виборі цього товару орієнтуються на вартість, але бажано для власної безпеки звертати увагу на склад і її особливості.

Види туалетного паперу

У будинках і офісах використовується туалетний папір, ціна на яку залежить від матеріалу. Найчастіше вона може проводитися з вторинного або змішаної сировини, більш дорога продукція виготовляється з целюлози. Особливості цього варіанту:

  • розчинення у воді;
  • через неї не виникає засмічень в каналізації;
  • в складі немає шкідливих свинцю і хлору;
  • на дотик м'яка.

Тому перед покупкою варто подумати про її безпеку для здоров'я. Кольоровий туалетний папір виглядає більш привабливим з точки зору естетики. Але вибирати його потрібно індивідуально - барвники можуть викликати роздратування у алергіків.

Ще одна категорія, за якою ділять папір, - кількість шарів. Затребувані варіанти з одним шаром: вони м'які, коштують недорого. А товари від 3-х шарів виділяються завдяки щільній структурі і швидкому всмоктуванню рідини.

Бренди туалетного паперу

Популярні товари і великий асортимент цієї продукції представляють такі компанії:

  • Big Soft - виробник використовує стандартні обсяги в продукції (тришарова, 4 рулони в упаковці);
  • Grite - литовська компанія використовує останні технології для виробництва безпечної паперової хозпродукціі;
  • SelPac - турецька фірма, яка спеціалізується безпосередньо на паперових товарах для дому;
  • Zewa - торгова марка від шведської компанії SCA, налаштована на випуск м'якої целюлозної продукції.

У питанні, скільки коштує туалетний папір, орієнтуються зазвичай на матеріали, кількість шарів і якість. Перераховані популярні бренди виготовляють продукцію, яка не шкодить здоров'ю людини.

Де можна купити туалетний папір в інтернеті?

Замовляти товари особистої гігієни через інтернет - раціональне і економне рішення. При цьому вибирати, де і як зручніше це зробити, вам, оскільки онлайн-замовлення оформляються з будь-якої точки України. Найчастіше вважають за краще купити туалетний папір в інтернет-магазині. Сайт Аптеки Доброго Дня має зручну структуру і кошик для оформлення вашої покупки. Ви можете користуватися ним також для вибору ліків, аптечної косметики і елементів особистої гігієни.

Існує кілька факторів, яким відповідає якісний туалетний папір (ціна в Україні на нього приблизно однакова). Серед них: кілька шарів, вбирання однієї краплі води за 5 секунд і наявність малюнка для збільшення міцності.