Протигерпетичні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Засоби для боротьби з вірусами герпесу

Герпес це інфекційне захворювання людини, що викликається вірусом простого герпесу. Вірус герпесу вражає геніталії, шкіру і слизові оболонки особи. Зараження відбувається контактним, статевим і повітряно-крапельним шляхом. Згідно з результатами світових досліджень вірусом герпесу хворіє більше 90% світового населення.

Як запобігти появи герпетичної висипки?

При попаданні в організм вірус герпесу може не відразу викликати клінічні прояви і лише під час застуд, імунодефіцитних станів, коли захист імунітету знижується, з'являються герпетичні висипання. У разі частих проявів герпетичних висипань доцільно в комплексній терапії з імуномодуляторами приймати протигерпетичні препарати. У випадку найменших підозр зараженням генітальним герпесом терміново зверніться до дерматовенеролога, тільки він зможе підібрати для вас ліки від герпесу.

Які прояви герпесу?

Симптоми при герпесі специфічні: спочатку відзначається свербіж і печіння шкіри, потім з'являється місцевий набряк і висипання дрібних бульбашок з прозорою рідиною. Ці прояви свідчать про те, що ваш організм не в силах боротися з вірусом і потрібно починати приймати ліки проти герпесу.

Як лікувати герпес?

Серед безлічі противірусних препаратів існує протигерпетичні засоби. Препарати проти герпесу можуть випускатися як у вигляді кремів для зовнішнього застосування, так і в таблетках для прийому всередину. Ацикловір є найпоширенішим засобом від герпесу. При появі висипань на шкірі застосовують крему, які наносять на уражені ділянки. При ураженні слизових і внутрішніх органів приймають таблетовані препарати від герпесу, можливо комбіноване лікування зовнішніми засобами і прийомом ліків всередину для посилення дії один одного.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення