Медичний одяг

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Навіщо потрібен халат або накидка для відвідувачів лікувальних установ?

Збираючись до лікарні або до пологового будинку, корисно завчасно поцікавитися про вимоги, що пред'являються до відвідувачів. Для візиту до медичних установ може знадобитися змінний одяг або спеціальна одноразова накидка для відвідувача. Це не примха медичного персоналу, а обґрунтовані заходи щодо дотримання санітарно-протиепідемічного режиму. Наприклад, така необхідність виникає в інфекційних лікарнях, хірургічних і гематологічних відділеннях. Метою використання є попередження осідання інфекційних агентів на одяг відвідувачів і перешкоджання потраплянню з неї в медичне приміщення бруду і потенційно небезпечних мікроорганізмів.

Купити накидку для відвідувачів можна безпосередньо в лікувальному закладі, аптеці або нашому інтернет магазині. Перевагою покупки в інтернеті є повноцінний доступ до наявного асортименту і вигідна ціна. Однак не тільки одноразові накидки для відвідувачів можуть знадобитися під час візиту. Щоб пошук необхідних елементів не займав зайвий час, були розроблені спеціальні комплекти. Вибравши необхідний варіант, ви не забудете нічого з необхідного списку речей.

Що входить в комплект одягу для відвідувачів?

Набір включає одноразові вироби, виконані переважно з сучасного нетканого матеріалу - спанбонду. Штучний матеріал володіє водовідштовхувальними властивостями, при цьому пропускаючи повітря. Це забезпечує комфорт під час тривалого перебування в ньому. Стандартний комплект відвідувача включає:

 • Шапочку, виконану у формі берета, рідше ковпака.
 • Маску медичну, тришарову.
 • Накидку або халат. Набори з халатом зручні, так як не обмежують рух рук.
 • Бахіли низькі, виготовлені з спанбонду або поліетилену.

Перед покупкою слід звернути увагу на розмір речей, що входять до складу. Також при необхідності можна вибрати колір виробів.

 • Ще 60 товарів