Аптечна косметика

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Лікувальна косметика

Лікувальна косметика (дерматологічна, фармацевтична) - це кошти, які призначені для специфічного догляду та корекції патологічних станів шкірних покривів. Крім того, вони використовуються для усунення різних естетичних недоліків. Купити лікувальну косметику можна виключно в аптеках. Розглянуті продукти мають особливий склад, який можна одночасно віднести і до косметичних засобів, і лікарських препаратів. Як правило, в них входять різноманітні діючі речовини - колаген, вітаміни, кислоти, ензими, екстракти лікарських рослин і УФ-фільтри.

Класифікація та застосування лікувальної косметики

Дерматологічні засоби використовуються з метою вирішення широкого спектра естетичних проблем:

• нормалізації стану шкіри;

• усунення жирності і сухості;

• звуження пор;

• усунення прищів, вугрів і капілярних «зірочок»;

• боротьби з розтяжками і пігментними змінами;

• випадання волосся;

Також лікувальна косметика застосовується для загоєння рубців різної локалізації та походження. Виходячи зі структури шкіри людини, засоби, що розглядаються, працюють на трьох рівнях - епідермісу - косметика І рівня; дерми - засоби ІІ рівня; гіподерми - ІІІ рівня. Розподіл за цими рівнями носить досить умовний характер і виходить із заявленого виробником ступеня подрібнення інгредієнтів, який впливає на можливість проникнення засобів в певний рівень. При виборі лікувальної косметики для особи необхідно враховувати конкретні проблеми і особливості шкіри, вік і тип захворювання. Як правило, найбільш дієві препарати поміщаються в ампули і капсули, що дозволяє не тільки встановлювати точне дозування, але і захистити діючу речовину від взаємодії із зовнішнім середовищем. Такі продукти завжди мають інструкцію із застосування і є спеціалізованими курсами, які призначає лікар.

Переваги лікувальної косметики

Використання фармацевтичних косметичних засобів має ряд переваг у порівнянні зі звичайними:

• Лікувальна косметика продається в аптеках. Це важливо, оскільки при покупці Ви отримаєте кваліфіковану консультацію фармацевта, який допоможе зробити правильний вибір.

• Тільки серед аптечних марок можна знайти засоби, які протистоять загостренню певних дерматологічних захворювань і здатні вирішувати складні косметичні проблеми.

• Ідеальне співвідношення ціни і якості.

Більшість аптечних засобів виготовлено на підставі сучасних технологій і патентів. Їх ефективність підтверджується клінічними і лабораторними випробуваннями, а до виробництва пред'являються дуже високі вимоги - такі ж, як до фармацевтичних препаратів. Виробники таких засобів рідко вкладають в рекламу, віддаючи перевагу науковим розробкам. Крім цього, існує вкрай низька ймовірність купити контрафактну лікувальну косметику. Такі засоби практично не підробляють, оскільки вони випускаються малими партіями і невідомі широкому загалу.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення