Вітамін B12

Вид
Вид

Вітамін B12

 Одні з найважливіших регуляторів кровоутворення - кобаламін, він же - вітамін b12. Якщо його не вистачає, починається до вітамін b12-залежною анемії. Крім того, без нього обмін жирів, білків і вуглеводів здійснюється ненормально. Без нього не засвоюється залізо, не трансформується фолієва кислота, каротиноїди не перетворюються на вітамін А. В організм в нормі потрапити він може тільки з м'ясною їжею. А при анемії доводиться поповнювати його запаси необхідного вітаміну спеціально, за допомогою вітаміну Б12 - утримуючих препаратів.

 Три основні групи ліків, що містять вітамін b12 - це

- Чистий вітамін b12 (купити його препарати цианкобаламин, нейромін можна в аптеках за ціною від кількох гривень до двохсот-трьохсот - це залежить від виробника);

- Фолієва кислота з вітаміном b12 і з залізом (комплексні препарати, ефективні для лікування анемії різного походження) - триовит кардіо, Гемоферон, гемсінерал;

- Полівітамінні таблетки з вітаміном Б12, купити які можна в будь-яких аптеках (вони потрібні для того, щоб підтримувати достатній рівень вітамінів в організмі, але не поповнюють швидко його недолік).

І якщо препарати останньої групи і можна (хоча і небажано!) «Прописувати» самостійно, то перші дві вимагають суворого контролю лікаря - щоб обійтися без побічних ефектів (або їх зменшити).

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення