Бинти

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Застосування з лікувальною метою перев'язувального матеріалу відомо людству з часів стародавнього Єгипту. Першим прототипом сучасних бинтів вважаються лляні смужки матерії, просочені речовинами тваринного і рослинного походження. Також тканинною основою служило шовкове або вовняне полотно. Такими пов'язками до ран примотували лікарські речовини прискорюють процеси загоєння. Зараз також можна купити бинти медичні для фіксації ліків, проте вимоги до них змінилися. Розширилася і сфера застосування, що мотивувало до пошуку відповідних матеріалів для виробництва. 

Які медичні бинти актуальні сьогодні?

Сучасні пов'язки накладаються для лікування травм, захворювань і профілактики ушкоджень, пов'язаних з фізичною активністю. Для поліпшення комфорту використання і вирішення пропонованих завдань розроблений перев'язувальний матеріал зі спеціальними властивостями. Вплинуло це і на те, скільки коштує медичний бинт. Щоб не переплачувати і придбати виріб з необхідними властивостями, досить порівняти особливості та переваги необхідних різновидів. Наприклад, трубчастий, або бинт сітка, допоможе закріпити серветку з ліками. Причому техніка його накладання не потребує спеціальних навичок, зменшується витрата марлевих матеріалів і зберігається вільна циркуляція повітря навколо шкіри, що оточує джерело ураження.
На сьогоднішній день в аптеках можна придбати бинт медичний наступних видів:
Марлевий, що випускаються стерильним і нестерильним; 
Гіпсовий, яким користуються в травматології для фіксації переломів; 
Еластичний дозволяє надавати компресію на м'які тканини, завдяки чому утримуються пошкоджені зв'язки або підтримується стінка варикозно розширених вен; 
Мартенса представляє собою гумову стрічку для фіксації шин і пов'язок.  Крім медичного призначення їх пристосували для виконання спортивних вправ.

Як вибрати марлевий бинт?

Марля є універсальним перев'язувальним матеріалом, що підходить для накладання асептичних, давлячих і фіксуючих пов'язок. Від неї залежить, яку якість буде мати бинт медичний і його ціна в аптеках. Якісний виріб міцний, має густину, що перевищує 36 гр / м2, добре вбирає рідини, не розпадається на окремі нитки і не містить алергенів. Саме тому, роблячи вибір, важливо вибирати надійні аптеки. Вибираючи розмір, враховуйте, що вузький бинт зручно моделювати на кистях або стопах, а широкий накладати на значні і відносно рівні ділянки (стегна, тулуб). Ще однією характеристикою, від якої залежить, як будуть використовуватися бинти медичні та ціна на них, є стерильність. Виріб, що пройшов процес стерилізації призначений для контакту з пошкодженими шкірними покривами і слизовими.  Для інших завдань досить застосування продукції з медичної марлі.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення