Пластир

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Які завдання виконує медичний пластир і від чого залежить ціна?

Пластирем називають виріб медичного призначення у вигляді пластичної маси здатної прилипати до поверхні шкіри. Вироби, що не містять лікарських речовин, називають лейкопластирями. Їх використовують для захисту ранових поверхонь як самостійний засіб, або для фіксації іншого перев'язувального матеріалу. Відкриття здатності медикаментів проникати через неушкоджену шкіру, дозволило створювати системи для трансдермального лікування. Це вплинуло на те, що продаж пластирів значно збільшився. Розширився й асортимент продукції, що виробляється.

На сьогоднішній день купити в аптеці пластир, можна наступних видів:

▪ Фіксуючі перев'язувальні вироби без ліків. 

▪ Бактерицидні містять компоненти, що запобігають розвитку мікроорганізмів. 

Зігріваючі включають різноманітні речовини, що стимулюють кровообіг, від яких залежить вартість пластиру. 

Охолоджуючі використовуються у дорослих і дітей при головному болю і підвищенні температури тіла. 

Гідроколоїдні, що представляють собою сучасний матеріал, який створює навколо поверхні рани оптимальне середовище для загоєння. 

Косметичні - застосовуються в косметології від «чорних крапок», зморшок і інших дефектів. Ціна в аптеці на косметичний пластир залежить від виробника і препаратів, що входять до його складу. 

Протизапальні - використовуються для лікування запальних захворювань опорно-рухового апарату, таких як артрити і міозити. Відгуки людей свідчать про їх ефективність для усунення больових відчуттів в області коліна, плеча, шиї, спини і хребта. 

Спеціальні залежно від того, які речовини входить до складу пластиря, що використовуються при різних захворюваннях і симптомах. Наприклад, можна зустріти лікувальні пластирі в аптеках від мозолів, захитування, простатиту і тютюнопаління. Також існують різновиди, що застосовуються при цукровому діабеті, клімаксі або від п'яткової шпори. 

Як вибрати лейкопластир? 

На ринку існує великий асортимент подібної продукції. Ціна лейкопластиря, залежить від розміру, якості основи і клейової маси. На полицях аптек зустрічаються набори для надання допомоги при ушкодженнях різної площі. Як основа використовується тканина, папір або полімерні плівки. Клейові пов'язки на основі паперу і тканини слід берегти від попадання води. Полімерні матеріали добре протистоять волозі, однак перешкоджають циркуляції повітря. Зменшити негативні властивості дозволяє застосування перфорації.

Зустрічаються пластирі, що випускаються в рулонах, стрічках або окремих наклейках. Відповідна форма випуску залежить від мети і місця застосування. Також можна купити лейкопластир тілесного кольору. З його допомогу вдається замаскувати наявний дефект шкірних покривів.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення