Засоби для чутливої шкіри

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. ...

Засоби для чутливої ​​шкіри

Проблемна шкіра вимагає особливо дбайливого ставлення. Саме тому для догляду за нею потрібно підбирати спеціальні засоби для чутливої ​​шкіри. Це всілякі лосьйони, бальзами, креми, тоніки, маски, гелі та інші продукти - сучасна косметологія пропонує багатий їх арсенал для усунення підвищеної чутливості.

Дана проблема зазвичай супроводжується жирністю і сухістю. Так, жирна чутлива шкіра має неприємний блиск, розширені пори і закриті комедони. Як правило, колір обличчя змінюється - від сіруватого і землистого, до дуже блідого.

Недолік зволоженості (сухість) проявляється:

 • підвищеною чутливістю до косметичних препаратів;
 • відчуттям «стягнутості» після умивнія;
 • періодично з'являються ділянками лущення і червоними плямами;
 • нерівномірністю розподілу косметики.

При використанні невідповідних засобів для чутливої ​​шкіри, покриви не тільки обезвоживаются, але також порушується гідроліпідна мантія, сальні залози постійно дратуються і починається рясне виділення жиру. Це негативно позначається на зовнішньому вигляді шкіри. Крім того, вона повільно регенерує і сильно зневоднюється.

Особливості вибору засобів для догляду за чутливою шкірою

 Головне правило у виборі косметичних засобів даної категорії - чим їх менше, тим краще. Зазвичай засоби для чутливої ​​шкіри складаються не менше ніж з 30 компонентів, і всі вони підібрані таким чином, щоб не викликати алергічних реакцій. Розглянутий тип шкіри потребує тільки в косметиці, виготовленої на основі натуральних складових. Це можуть бути різні ефірні масла, вітамінно-мінеральні комплекси, екстракти лікарських трав. Крім того, при виборі косметики необхідно враховувати її призначення - так, засоби по догляду чутливою шкірою голови мають зовсім інший склад, ніж засоби для обличчя.

 Більшість продуктів зазвичай включає:

 • Компоненти для зволоження шкіри. Це гіалуронова кислота і інші полісахариди, молочна кислота, сечовина, амінокислоти, низькомолекулярні пептиди, гліцерин, екстракт і сік алое.
 • Речовини, які відновлюють ліпідний обмін - жирні кислоти, парафін, сквален, віск.
 • Всі вони зволожують і тонізують шкіру, сприяють її оновленню та регенерації.

Щоб уникнути алергії при виборі засобів для догляду за чутливою шкірою, рекомендується зробити міні-тест з використанням пробників.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення