Засоби по догляду за шкірою навколо очей

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Засоби по догляду за областю навколо очей

Нестача кисню, часті недосипання, неправильний догляд за шкірою повік - всі ці фактори призводять до появи мішків, темних кіл і утворення зморшок. Для того, щоб запобігти цим проблеми, необхідні спеціальні засоби по догляду за областю навколо очей. Звичайний денний крем не призначений для такої ніжної і делікатної шкіри.

Область навколо очей має свої особливості. Шкіра на ній дуже тонка (всього 0,5 мм, в той час як на обличчі вона має товщину не менше 2 мм). Під нею практично немає жирової клітковини, сальних і потових залоз, а також опорних волокон (колагену і еластину). Саме тому вона надзвичайно чутлива і дуже швидко старіє. Крім того, утворення зморшок сприяє постійне моргання - близько 25 тисяч раз за день, що також виснажує шкірний покрив. З цієї причини на шкірі раніше всього з'являються мімічні зморшки, а сама зона частіше піддається макіяжу.

Тому експерти рекомендують починати використання засобів по догляду за областю навколо очей вже з 20-25 років.

Основні види косметики для даної ділянки

Як і догляд за обличчям, область очей вимагає комплексного підходу, який передбачає очищення, зволоження та живлення. Для зняття макіяжу можна використовувати спеціальне косметичне молочко, проте найсучасніші очисні засоби по догляду за областю навколо очей являють собою дві незмішувані рідини - верхню з легкими маслами, які видаляють водостійку косметику, і нижню з заспокійливими рослинними екстрактами, що знімають звичайну косметику. Видаляти макіяж з цієї ділянки необхідно щодня і тільки з застосуванням спеціальних аптечних засобів!

Що стосується зволоження і живлення шкіри, то для цих цілей зазвичай використовуються:

 • Креми. Підходять для сухої шкіри і призначені для заповнення втрати ліпідів, розгладження зморшок і підвищення тонусу. Не можна наносити креми на повіки і безпосередньо під очима. Також рекомендується уникати засобів, які містять ланолін.
 • Лосьйони. Мають полегшений склад, тому дуже швидко вбираються. Розгладжують зморшки, роблячи шкіру м'якою.
 • Гелі. Мають особливу ефективність у разі підвищеної схильності до набрякання, високої чутливості або при носінні контактних лінз. Підходять для нанесення на всі ділянки, в тому числі і на віки.
 • Косметичні засоби по догляду за областю навколо очей потрібно міняти кожні 4-5 місяців, щоб уникнути кон'юнктивіту і алергічних реакцій.
 • Ще 20 товарів