Ліки від молочниці

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Препарати від молочниці

 В наш час через низку причин таке захворювання як молочниця дуже поширене. Напевно, кожній жінці хоча б раз у житті доводилося стикатися з нею, інфекція може виникати, в будь-якому зрости, навіть у новонароджених діток. Молочниця може не тільки у жінок, а навіть і у чоловіків. У цій статті ви дізнаєтеся, які можуть бути причини, які засоби від молочниці ефективніші і принципи лікування.

 Є кілька найпопулярніших сприятливих факторів, які викликають молочницю:

Знижений імунітет. Кандидоз (молочниця) викликають гриби роду Candida, в нормальній мікрофлорі піхви вони присутні в невеликій кількості у кожної жінки, але як тільки з'являється сприятливе середовище для їх розмноження, з'являється і інфекція. Якщо у людини знижений імунітет, організм не здатний справлятися сам, тоді необхідно звертатися до препаратів від молочниці.
Часта зміна статевих партнерів
Збій гормонального фону
Неправильне підтримку особистої гігієни
Цукровий діабет
Часті і затяжні стреси
Тривалий прийом антибіотиків.

Які ліки від молочниці вибрати?

 Молочниця є різного виду. Кандидоз рота, шкіри, нігтів, мови, піхви. Однак найпоширеніший вид це кандидоз піхви. Йому властиві такі симптоми, як: свербіж, печіння, почервоніння і болю статевих органів, білі виділення, неприємний запах. Досить неприємна картина, але завдяки сучасним препаратам від молочниці вилікувати її можна легко і швидко. Однак таке захворювання як кандидоз, може повертатися знов, навіть після курсу лікування. Ліки можна розділити на 2 основні групи

      - місцеві

      - загальні

До місцевих препаратів можна віднести гелі, свічки, мазі, крему, супозиторії, розчини як правило, вони впливають безпосередньо на вогнище інфекції. До таких засобів від молочниці можна віднести: Ністатин, Миконазол, Клотримазол. Лікується необхідно мінімум 14 днів. Після курсу лікування необхідно піти на огляд до лікареві, щоб виявити, що інфекція пройшла повністю, а не тільки симптоми молочарки.

                 Що стосується пероральних засобів від молочниці, то до них можна віднести Флюкостат, Флуконазол, Ністатин, Мірамістин, Пімафуцин. Самостійно підбирати препарати не можна, тільки після відвідин лікаря необхідно йти в аптеку, також, якщо захворювання виявили у одного партнера, інакше рекомендується теж пройти курс лікування.

 • Ще 20 товарів
 • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення