Препарати від нудоти, блювоти

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Фактори, які викликають нудоту і блювоту, наскільки ж різноманітні, як і препарати для їх усунення. Звернемо увагу на моменти, які потрібно враховувати, приймаючи ці препарати.
 

Коли приймати ліки від нудоти?

            За блювоту і попередню їй нудоту відповідає особливий центр мозку, що допомагає вивести з організму потенційно небезпечні речовини. Саме тому, запідозривши харчове отруєння, не слід поспішати приймати препарати від нудоти і блювоти. Також не поспішайте приймати засіб від нудоти, якщо не можна виключити вагітність. Іноді даний симптом супроводжує такі стани, як гіпертонічний криз, порушення мозкового кровотоку і гормональні відхилення. Вони не виключають використання протиблювотних засобів, однак вимагають відповідного лікування основного захворювання.

На що впливають препарати від блювоти?

            Препарати можна згрупувати в два типу. Перший включає ліки,що пригнічують нервові центри. Такі препарати від нудоти здатні впливати на неприємний симптом будь-якого походження. Їх застосування обгрунтовано на тлі лікування основного захворювання або при вестібулярних порушеннях (закачуванні). Другий тип ліків від блювоти впливає на причини її виникнення. Наприклад, відновлює травний процес за рахунок корекції мікробного балансу кишечника або додаткової ферментативної обробки їжі. Також до таких препаратів належать засоби, що впливають на перистальтику, сприяючи просуванню харчових мас.
 
Якщо Вам важко визначитися з причинами нудоти або блювоти, необхідно звернутися до фахівця, який зможе визначити, які ліки від нудоти найдоцільніше використовувати.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення