Пелюшковий висип

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Коли потрібно використовувати ліки від пітниці?

         Роздратування шкіри малюка внаслідок тривалого контакту з випорожненнями, порушення відведення поту і механічного пошкодження мокрою тканиною трапляється досить часто. Всі перераховані умови впливають на шкіру покриту підгузником або пелюшкою. Саме тому такі ділянки потребують найбільшої уваги в проведенні профілактики роздратування. Для профілактики пелюшкового роздратування існує досить значний список лікарських засобів. Однак слід пам'ятати, що жодний засіб від пітниці не може попередити роздратування без дотримання гігієнічних правил по догляду за дитячою шкірою.

Всі препарати наносяться на очищені і добре висушені покриви дитини. Особливу увагу до гігієнічної обробці варто приділяти при наявності навіть незначних симптомів запалення. Засоби для лікування пелюшковим висипу можна починати використовувати навіть без відповідної консультації лікаря. Однак при наявністі супутнього підвищення температури у дитини, порушення харчування, наявність в ураженій зоні крововиливів або сумнівах в причинах,які спровокували висип, огляд компетентним медичним працівником повинен бути проведений в найкоротші терміни.

Чим відрізняються засоби від пелюшкового дерматиту?

         Препарати від попрілостей випускаються у вигляді порошків (пудри, присипки), мазей та кремів. Однак в першу чергу на властивості засобу впливає не форма його випуску, а компоненти,що входять до складу. В першу чергу в них включають речовини,які підсушують шкіру і регулюють потовиділення. Деякі засоби від пітниці додатково містять дезінфікуючі, протизапальні та ранозагоювальні компоненти.

Також, при необхідності, слід звертати увагу на лікувальні препарати,що зменшують свербіння. Такі засоби попереджають додаткове травмування шкірних покривів малюка.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення