Засоби від геморою

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Геморой - проблема малорухливого сидячого або стоячого способу життя. Підвищення тиск крові на судини малого тазу провокує їх вузлуваті розширення. Використовуючи тільки лікарські препарати від геморою, неможливо гарантувати повного лікування, проте вони можуть суттєво знизити ризик ускладнень.

Як вибрати найкращі ліки від геморою?

            Вибираючи необхідний засіб, слід враховувати вид і стадію захворювання. Схильність до геморою у різних статей відрізняється в зв'язку з переважанням провокуючих чинників у чоловіків. Однак патологічні зміни викликані захворюванням, істотних відмінностей не матимуть. Отже, ліки від геморою для чоловіків не будуть  відрізнятися від відповідних засобів для лікування жінок. Початкові стадії геморою, крім нормалізації рухової активності і усунення запорів, вимагають призначення засобів,які зміцнюють судинну стінку. У міру зростання вузлів зростає ризик больових відчуттів їх запалення, виразки та тромбозу. У таких ситуаціях призначають лікарські препарати для лікування геморою, включають речовини місцевої дії. Вони надають знеболюючий, ранозагоювальний, пом'якшувальний і протизапальний ефект. При високому ризику або виникненні кровотеч можливе призначення препаратів, що попереджають або зупиняють дане ускладнення. Залежно від вираженості або універсальності засоби від геморою можe змінюватися його ціна.

Що робити якщо ліки не допомагають?

            Незалежно від того, дороге або недороге ліки від геморою Ви вибрали, існує ризик збільшення стану. На сьогоднішній день пізні стадії захворювання найбільш раціонально лікувати хірургічним методом. Внаслідок чого відсутність ефекту від проведеного лікування вимагає обов'язкової консультації проктолога.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення