Дезодоранти для ніг

Вид
Вид

Правильний догляд за тілом необхідний абсолютно для всіх ділянок шкіри. Зазвичай з проблемою підвищеної пітливості ступень, утворенням грибка допомагає дезодорант для ніг. В цілому уникнути проблеми можна, якщо носити взуття з дихаючих матеріалів, використовувати тальк і раз на кілька днів повністю очищати устілки. Але ось блокування неприємних запахів покладається на косметичні засоби.

Дезодорант для ніг: коли і навіщо він потрібен?

Зазвичай дезодоранти для ніг від запаху за своїм складом і рівнем концентрації більш інтенсивні в порівнянні з аналогами для пахв і інших частин тіла. Головне показання до застосування - підвищена пітливість на окремих ділянках ніг. Іноді це може бути побічним ефектом при неврологічних захворюваннях і зміни гормонального фону. Підвищує пітливість вживання в їжу прянощів, гострих приправ і кави.

При правильному використанні дезодорант-спрей для ніг або будь-яка інша фармакологічна група спрямовані на:

  • тимчасове звуження пор в сальних залозах;
  • вплив на мікроорганізми, які викликають запахи;
  • зменшення кількості бактерій.

Але якщо на ступнях додатково поширюється грибок, то дезодорант тут не допоможе. Слід шукати вже лікарський засіб для ніг .

Особливі властивості дезодоранту для ніг

Класичний дезодорант для ніг в аптеці має антибактеріальну дію, не закупорює повністю залози і пори. Він завдяки в'язкій структурі повністю покриває шкіру людини і тільки частково закриває пори, змушуючи їх звужуватися.

Тільки знаючи точний склад і власну реакцію на вплив, можна купити дезодорант для ніг. Зазвичай використовують:

  • формальдегід, солі цинку і алюмінію;
  • алантоїн, етиловий спирт;
  • для аромату - ментол, масла на основі цитрусів.

Це базові дезодоруючі елементи, які здатні впливати на потовиділення і прибирати дискомфорт. До того ж додаткові ефірні масла освіжають шкіру, тому завдяки їм з'являється відчуття свіжості.

Де купити дезодорант для ніг?

У пошуках потрібного варіанта варто вивчити власні переваги і вимоги до такого засобу. Тому потрібно вивчити інтенсивність потовиділення, частоту і ситуації, коли воно посилюється. Можна дезодорант для ніг купити в аптеці і вибрати потрібний формат. Найбільш популярні:

  • аерозоль - рідко містить спирт і добре розпилюється;
  • крем або гель - додатково зволожують шкіру;
  • тальк зменшує кількість поту, але не впливає на запахи.

Вибрати підходящий варіант такого засоби особистої гігієни можна в Аптеці Доброго Дня: на сайті або в будь-якому відділенні по Україні.