Судинні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Судинні препарати

 Нормальний стан організму безпосередньо залежить від стану судин. Порушення в діяльності провідної системи (втрата судинами еластичності, поява холестеринових бляшок) призводять до катастрофічного порушення функціонування всіх органів. Але більш за все страждає головний мозок і сама серцево-судинна система. Атеросклероз, гіпертензія, інфаркти, інсульти, погіршення мозкової діяльності - це найкоротший список проблем, з якими стикаються при порушенні функціонування судин. Судинні препарати, що дозволяють в тій чи іншій мірі вирішити проблеми, підрозділяються на кілька основних груп.

 Препарати судинної дії, які розвантажують серце

 Ці препарати отримали назву периферичні вазоділатори. Це судинні ліки, покликані розширювати артеріоли і венули, що призводить до розвантаження серця. До їх числа відносяться гидралазин, миноксидил, молсідамін і багато інших. Випускаються як в вигляді таблеток, так і у вигляді розчинів для ін'єкцій.

Розслаблюючі артерії: судинні лікарські засоби - антагоністи кальцію

Ці препарати, що блокують кальцієві канали, практично не впливаючи на вени, помітно розслаблюють артерії, знижуючи тим самим тиск і розширюючи просвіт судин - саме це забезпечує поліпшення кровопостачання організму - і в першу чергу мозку. До їх числа відносяться амлодипін, нимодипин, цинаризин, які випускаються переважно в таблетках.

 Рослинні препарати для судин головного мозку

Це дуже ефективні ліки, що покращують мікроциркуляцію крові в мозку і розслаблюючі судини. А це забезпечує повноцінне постачання клітин мозку киснем. Їх основа - це рослинні алкалоїди, отримані з відомого всім барвінку (вінцетін, вінпоцетин (від латинського родової назви рослини - Vinca), Кавітон і ін.), А також одного з найдавніших дерев - гінкго (гінкго білоба) (гінкго білоба, гінгіум, Білобіл і багато інших). Випускаються переважно у вигляді таблеток і капсул.

 Зміцнюючі ліки для судин

 Поліпшення еластичності судин, що забезпечується цими судинними препаратами, корисно при всіх судинних захворюваннях. Застосовувати ці препарати можна не тільки для лікування, але і для профілактики цих хвороб. Це, в першу чергу, вітамін Р і мінерали (калій, селен), що входять в комплексні препарати - вітамінні та вітамінно-мінеральні.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення