Препарати при інтоксикації

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати, що використовуються для проведення детоксикації

             Ви знаходитесь на сторінці, де скомпоновані препарати здатні знешкоджувати і виводити речовини які ушкоджують наш організм.

Коли і які препарати приймати для очищення організму?

             Якщо шкідливі речовини перебувають в шлунково-кишковому тракті, доцільно використовувати сорбенти. Вони здатні зв'язувати і виводити їх з каловими масами перешкоджаючи всмоктуванню в кров. У тому випадку якщо токсини утворилися всередині організму або вже встигли всмоктатися в кров, можуть знадобитися біологічно активні речовини (бади) діючі всередині організму. Що б вибрати необхідний бад для очищення організму, необхідно знати яку речовину його отруює. Деякі бади діють потенціюючи детоксикаційні властивості печінки, інші безпосередньо пов'язують шкідлива речовина. Наприклад, глутаргін нейтралізує високотоксичного внутритканевого метаболіти аміаку. Також потенціюючи ферменти печінки, він сприяє утилізації токсичних метаболітів етанолу. Ще одним класом речовин є вітаміни виводять токсини. Їх дія заснована на запобігання шкідливої ​​дії вільних радикалів. Основні вітаміни для очищення організму це аскорбінова кислота, токоферол і β-каротин і деякі інші сполуки. Дані вітаміни надходять до нас з овочами і фруктами. Таким чином, в нормі відбувається постійне очищення організму вітамінами. Однак за результатами аналізів, можливо, їх додаткове призначення.
 
            Багато з представлених засобів можна застосовувати самостійно, успішно справляючись з симптомами токсичного впливу. Однак Ви повинні пам'ятати, що в разі виявлення симптомів важкого отруєння або різкого погіршення стану необхідно негайно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою. Це допоможе звести до мінімуму шкідливу дію токсичних речовин і зберегти Ваше здоров'я і життя.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення