Препарати від коліків

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Коліки бувають різними і, на жаль, мало хто може їх уникнути. Часом больові відчуття бувають наскільки інтенсивні, що шлях в аптеку або очікування швидкої здаються вічністю. Тому деякі препарати від коліків доцільно мати в домашній аптечці. Ви знаходитесь на сторінці препаратів,що знімають і попереджують коліку, пов'язану з кишечником (кишкова коліка).

Причини, що провокують коліку кишечника.

            Порушення травлення пов'язане з ферментним недоліком або особливостями мікрофлори і їжі, може супроводжуватися підвищеним газоутворенням. Гази можуть всмоктуватися або у вигляді дрібних бульбашок просуватися по травному каналу, залишаючи організм. Іноді такі бульбашки групуються в піну або великі бульбашки, які блокують нормальне відходження газів. Кожне скорочення кишечника в спробі видалити таку «пробку» буде викликати виражене почуття болю. Під час нападів на видалення таких утворень і направлені ліки проти коліків. Вони знижують поверхневий натяг між рідким вмістом кишечника і газом, сприяючи всмоктуванню і виведенню останнього. Причому кращі ліки від нападів коліків самі не всмоктуються в кишечнику.

На що слід звертати увагу, вибираючи ліки від коліків?

            Коліка кишечнику дуже поширене явище серед дітей, починаючи з перших днів життя. Отже, перше, на чому слід зупинитися це відповідність препарату потрібному віку. Дитячі засоби можуть відрізнятися формою випуску і смаковими особливостями, які можна враховувати, знаючи переваги своєї дитини. Під назвою ліки проти коліків може випускатися засіб,який знімає напад або попереджає його появу. Вибираючи препарат, слід уточнювати мету його використання.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення