Ліки для дітей

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Що таке дитячі лікарські препарати?

         Не рідко педіатри призначають ліки, що використовуються для лікування дорослого населення. Це не означає, такі засоби, за умови використання відповідної віку дозування, здатні нашкодити вашому малюкові. Однак по можливості для лікування дитини варто в першу чергу намагатися купувати саме спеціальні дитячі лікарські засоби. Такі препарати розробляються з урахуванням особливостей дитячого організму і гарантовано проходять випробування на безпеку у відповідній віковій групі.

До них пред'являються більш жорсткі вимоги по співвідношенню безпеки і ефективності. Також дитячі ліки, як правило, відрізняються формою випуску. Велике значення приділяється смаку препарату і спрощення дозування для різного віку і ваги дітей. Багато препаратів можна розчиняти в молоці, воді або додавати в їжу, що полегшує їх прийом. Для полегшення пошуку необхідних ліків всі засоби, що відповідають перерахованим вимогам, ми розмістили в розділі ліки для дітей.

Як вибрати необхідний засіб зі списку дитячих ліків?

         Якщо назва препарату вам відомо, найпростішим способом знайти його є пошуковий рядок, розташована вгорі даної сторінки. Якщо ж ви цікавитеся препаратами, що використовуються при будь-якому захворюванні, або підбираєте дитячі медикаменти для домашньої аптечки, скористайтеся категоріями, розташованими в лівій частині сторінки. Деякі препарати для дітей можуть використовуватися тільки після досягнення дитиною певного віку. У зв'язку з чим, не забувайте звертати увагу на вікові рекомендації для вибраних ліків.

Читати далі...Назад...

Подивитися аптеки мережі на карті

Безкоштовна доставка від 300 грн

Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення