Засоби від куперозу

Вид
Вид

Засоби проти куперозу

Купероз - це досить поширене судинне захворювання, яке проявляється неприємною судинної «зірочкою» на обличчі. При цьому засоби зовнішнього застосування дозволяють швидко і ефективно усунути всі ознаки патології. Головне - вибирати якісні і сертифіковані засоби проти куперозу, купуючи їх тільки в аптеках.

При щоденному використанні лікувальної косметики, зовнішні прояви захворювання можна повністю усунути. Регулярне нанесення спеціальних кремів дозволить:

  • зміцнити тонкі судинні стінки;
  • надати капілярах пружності;
  • поступово відновити структуру судин;
  • підвищити еластичність епідермісу;
  • захистити чутливу шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища;
  • живити і зволожувати шкіру, нормалізучи водний баланс.

Аптечні засоби проти куперозу не викликають алергічних реакцій. Правильно підібраний препарат дає можливість всього за 7-10 днів перетворити хвору шкіру, а при грамотному догляді - повністю забути про проблему всього за місяць.

Склад аптечних засобів проти куперозу

Лікувальна косметика містить цілий комплекс активних компонентів, які позитивно впливають на функціональність кровоносних судин. Терапевтичний ефект досягається за рахунок вмісту таких речовин:

Ангиопротекторов, що прискорюють обмін речовин і мікроциркуляцію в судинах. На упаковці вони вказуються як природні екстракти рослин - каштана, винограду і горіха, а також як синтетичні компоненти - троксерутин, геспеідін, рутин.
Вітаміни. Призначені для швидкого і ефективного відновлення судин. Як правило, при купероз використовуються ретинол (вітамін А), токоферол (Е) і аскорбінова кислота (С).
Природні масла - чайного дерева, кукурудзи, смородини, оливи, мигдалю, рису. Вони забезпечують м'якість, пружність і еластичність, зміцнюючи судини.
Колаген та еластин, що володіють омолоджуючий ефект.
Зволожуючі речовини - гліцерин, гіалуронова кислота, ліпіди. Нормалізують водний обмін в шкірних покривах.
Судинні захворювання вимагають комплексного підходу, а зовнішні засоби проти купероза є тільки частиною терапії. Щоб повністю позбавитися від патології, потрібно приймати вітаміни і дотримуватися режиму харчування.