Препарати для лікування епілепсії

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Препарати для лікування епілепсії

Що має на увазі слово епілепсія?! Не всі знають, що це таке. Епілепсія - це ураження нервової системи, при якому у хворого наступають судоми, після них він може втратити свідомість або впасти в кому. У цій статті ви дізнаєтеся, які є причини, симптоми і ефективні засоби для лікування епілепсії.

          На сьогоднішній день точно не доведено що причиною епілепсії може стати спадковість, проте приблизно в 40% хворих в роду є родичі з даною хворобою. Є деякі фактори, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання:

 1. Пухлини і інфекції головного мозку
 2. Черепно-мозкові травми
 3. Інфекції, згодом проникнення паразитів і вірусів
 4. Кисневе голодування головного мозку

Епілептичний припадок починається раптово, він короткочасний. Однак за деякими ознаками можна з'ясувати чи буде у людини в найближчому часі припадок. Найчастіше у людей хворих на епілепсію напередодні виникає дратівливість, безсоння, головний біль, погіршується самопочуття і настрій.

 Препарати для лікування епілепсії

Існує великий і малий епілептичний припадок. У період великого нападу людина не буде реагувати навіть на найсильніші подразники, після закінчення припадку він, як правило, нічого не пам'ятає. Під час малого хворий може знепритомніти, але не завжди падає, зводить лицьові м'язи і людина може робити одні і ті, ж рухи кілька разів.

На допомогу людині при епілептичний припадок стануть протисудомні препарати. На сьогоднішній день їх існує багато, і медицина все ще шукає нові засоби в зв'язку з виникненням нових проявів епілепсії. Наприклад, Карбамазепин. Щоб лікування епілепсії пройшло успішно, необхідно строго дотримуватися рекомендацій лікаря.

 • Ще 20 товарів